Arama Kutusu

Bebak Bacak Fondöteni

bebak-bacak-fondoteniBebak Bacak Fondöteni Kullananlar Yorumları
Bacak Fondötenleri, sadece bronzluğu korumak adına değil, bacakların kusurlu görüntüsünü daha pürüzsüzleştirerek daha seksi görünüm için de kullanışlı olan kozmetik ürünleridir. Bacağın da fondöteni oluyormuş demeyin, kullandıkça ne kadar gerekli olduğunu görebilirsiniz.


Yaz zamanı, sağladığı bronz görüntüsünün yanı sıra kapatıcı yanı ile pürüzsüz görünüm vermesi, hem kıl köklerinin o sevilmeyen duruşunu kamufle ediyor hem de bacaklarınızda lekeler, renk düzensizlikleri var ise sivilce izleri var ise, olabildiğince kapattığı için daha rahat şort, etek, elbise giymenizi sağlıyor.


Kozmetik dünyasında, her markadan bacak fondöteni bulmak zor. Çünkü yaygın bir üretimi yok. Hatta neredeyse, birkaç marka dışında bu işin peşine düşen yok. En ünlüsü, bilgiğiniz gibi Sally Hansen AirBrush Legs bacak fondöteni. Sally Hansen şimdi sıkı bir rakip karşısında ; Bebak Bacak Fondöteni.

bebak+bacak+fondoteni+kullananlar


Fiyatı uygun, etkisi ise başarılı. Deodorant benzeri bir ambalajı var, püskürterek kullanıyorsunuz. İlk uyguladığınız zaman, koyu gibi görünse de dağıtarak yedirildiğinde hem doğal bronz etkisi veriyor, hem de  renk düzensizliklerinin ve lekelerin görünümünü en aza indiriyor. Yapay bir görünüm bırakmıyor. Gün boyunca kalıcı ama günler boyunca kalıcı mı, bunu henüz deneyimlemedim. Açıktan koyuya giden toplamda 4 tonu var. Eğer bu anlamda bir arayışınız var ise, denediğinizde bu etkilerini göreceksiniz.Tek olumsuz yanı, biraz kokusundan yana yaşadım, kimyasal bir koku hakim. Bir de, ürünü muhafaza eden ambalajı gayet kaliteli iken kapak kısmı için aynı şeyi söylenemez. Kapak kısmı o kadar ince metalden ki, açıp kapatırken biraz sorun yaşatıyor. Sally Hansen 'ın Türkiye'deki yüksek satışlarından yana muzdaripseniz, ama bir bacak fondöteni denemek arzusundaysanız, Bebak Bacak Fondöteni 'ni deneyebilirsiniz, Bebak bu konuya beklentilerin üzerinde başarılı bir şekilde imza atmış.


Bebak Twitter

* Tanıtım Ürünüdür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder