Arama Kutusu

Yükselen Trend: Bandaj Elbiseler!

Yükselen Trend: Bandaj Elbiseler !

bandaj-elbise-modelleri
Bandaj Elbise Modelleri


Bandaj Elbise demek Herve Leger olmuşken ve birçok ünlünün bedenini sarmışken bu konuyu ele almamak olmazdı. Kırmızı halından geçen çoğu kadının bedenini saran bu elbiseler iddialı bir sadelik sunuyor. Pastel tonların naifliğinden tutun koyu renklerin gizemine kadar birçok renkle ilgi odağı haline geldi. Son zamanlarda ise parlak ve metalik renkler, altın&bronz tonları sıkça tercih ediliyor.

Kim Kardashian Stili-Bandaj Elbiseler

Seksi kalçalara sahip olan Kim Kardashian bu akımın en belirgin ismi oldu diyebiliriz. Çünkü hemen hemen her yerde Herve Leger markasına ait bu Bandaj Elbiseleriyle poz verdi. Ünlü model Irina Shayk, Adriana Lima ve Miranda Kerr de Bandaj Elbise şıklığına ve seksiliğine kapılan isimlerden.

bandaj-elbise-modelleriBandaj Elbise almak isteyenleri elbetteki bir tek Herve Leger markası karşılamıyor. Gossip Girl dizisi ile çıkışı yakalayan ve moda ikonu haline gelen Blake Lively, BCBG'e ait bir bandaj elbise ile karşımıza çıkmıştı. BCBG Bandaj Elbiseler konusunda Herve Leger 'in ugyun fiyatlı bir alternatifi.

miranda-kerr-stili-bandaj-elbiseleri


Uygun fiyatlı alternatif çizgisine sahip bir diğer marka ise Karen Millen. Ancak Karen Millen bandajlardan daha çok çizgileri kullanmayı seviyor. Untold, Calvin Klein ve Lipsy de bu moda akımına ayak uydurma istediğinde olup, pek başarılı olamayan markalardan. Özellikle Calvin Klein beklentileri karşılama yönünde çok alt sıralarda kaldı.

bandaj-elbiseler


Bandaj Elbiseler özellikle fiziği iyi olan kadınların, nefes kesici çarpıcı güzelliğe kavuşması ya da klasik çizgilerin şıklığını yakalaması için iyi bir yol. Ancak bu konuda Herve Leger 'in bir kral olduğu su götürmez gerçek ve bu tahtı kolay kolay sarsılmayacağa benziyor.

bandaj-elbise-modelleri


Sizde bu bandaj elbiselerle katıldığınız kokteyl partilerin, akşam yemeklerin ya da davetlerin unutulmayan kadını olmak isterseniz Türkiye'de bulabileceğiniz en uygun fiyatlı, alternatif mağaza TopShop.Miskin Kek & Kudra

1 yorum: