Arama Kutusu

2013 Yaz Oje Trendleri

2013 Yaz Oje Trendleri
2013 Yaz Oje Renkleri

2013 Yaz Moda 'sına uygun oje renklerinden en çok sevdiklerimi bir araya topladım. Hatta sizler için farklı markaların aynı tonlardaki ojelerini bir araya getirdim. İşte bu yılın moda oje trendleri


Neon Turuncu Ojeler

Son yılların gözde rengi olan Mercan rengi daha ateşli bir hale geliyor, canlı turuncu ile yer değiştiriyor. Neon turuncu ojeler bu yazın trendlerinden birisi. Oldukça parlak ve gösterişli bir renk olan neon turuncu ojelerinden örnek olarak ; Gabrini Summer Edition M112China Glaze Orange Knockout ve Zoya Paz.Simli Bakır / Bronz Ojeler :

Turuncunun modası daha da güçleniyor. Bakır ile simin buluştuğu bu canlı bileşimi yaz sıcaklığına en uyumlu ara ton. Canlı ve güçlü bir duruşu olan egzotik görünümlü simli bakır ojeler bu yaz modasının renklerinden birisi.  OPI SprungButter London Bit FakerInglot Nail Art 26
Metalik Koyu Yeşil & Metalik Mavi Ojeler : 

Metalik formunun koyu yeşil ve mavileri çok moda! Kıyafetlerde olduğu kadar, ojelerde de tüm çekiciliğiyle modadaki yerini alıyor. Yaz günleri için serin bir görüntü verdiği de inkar edilemez! Chanel AzureEssie Trophy WifeEssence Choose Me.
Lavanta Rengi Ojeler : 

Uçuk ve pastel oje renklerinin moda olduğu bu senenin başını çekenlerden birisi de lavanta rengi. Tırnaklarda sergilediği duruşu sevilmeyecek gibi değil, baharın modasını yazın da sürmek isteyenlere göre. Romantik bir zerafetin imzası resmen. Flormar LS02Pastel 142Essie Full Steam Ahead.4 yorum:

 1. neon turunculara bayılıyorum :)
  China Glaze de Japanese koi de pek güzel neon turuncu olarak ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah evet, China Glaze Japanese Koi ojesi çok iyi bir seçim :)

   Sil
 2. simli bronz ojeler bu ara favorim :)

  YanıtlaSil