Arama Kutusu

Sophyto Yaşlanma Karşıtı Antioksidan Serum

sophyto-yaşlanma-karşıtı-antioksidan-Serum
Sophyto Yaşlanma Karşıtı Antioksidan Serum


Yaşlanma Karşıtı Antioksidan Yüz Serumu


Sophyto Antioxidant Serum


İçeriğine güven duyabileceğiniz, deniz peptitleri özlü antioksidan özellikli ve ödüllü formülü ile dikkati çeken doğal ürünlerle cilt bakımına özen gösterenlerin güvenle kullanabileceği Sophyto, aydınlık bakım sağlayan yüz serumu ile diğer kozmetiksel serumların yaptığı "-mış gibi" etkisinden uzak, silikonun (Dimetikon) verdiği yapaylığı vermeyen yağsız bir formüle sahip. Özellikle cildiniz karma ve yağlı ise, bu açıdan daha iyi etki alabileceğiniz bir serum değerinde. Göz çevresinde dahi, güvenle kullanabilirsiniz. Üstelik pH değeri 4.7 olduğu için cilt pH'ınıza uyumlu. 


sophyto-yaşlanma-karşıtı-antioksidan-Serum
Sophyto Yaşlanma Karşıtı Antioksidan Serum

Yüz Serumu Nasıl Uygulanır ?


Kirden ve yağdan arındırdığım cildime dairesel hareketlerle uyguluyorum. Uykuda cildin kendini yenileme yeteneği daha yüksek olduğu için, ekseriyetle geceleri kullanıyorum,


Yapay koku, renklendirici maddeler, formaldehit salıcılar ve parabenler bulunmuyor. Hafif ve organik bileşenler içeren (içeriğinin %96'sı organik), sadece anlık değil uzun vadeli etki verebilen bir yüz serumu arıyorsanız, beklentilerinize karşılık verebilecek nitelikte. Sadece içeriğinin temiz oluşuyla değil, hayvanlar üzerinde deney yapmaması (cruelty free) ile de artı kazanıyor. Ambalajı da oldukça sade ve şık görüntüde. 
*Tanıtım Ürünüdür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder