Arama Kutusu

Oriflame Divine Parfüm Yorumu

oriflame divine parfüm kullananlar

Oriflame Divine ParfümüYaz zamanı için hafif ve ağır olmayan tazelikteki parfümlerden birisi de Oriflame Divine, çiçeksi ve odunsu kokuların sunduğu ferah havayı sevenlere ideal ölçüde bir koku, yazın bunaltıcı havasında tercih edilesi bir parfüm. Oriflame 'in en beğenilen parfümlerden oluşu boş yere değil. Kokuyu ilk kokladığımda tazeliğin verdiği cezbedici nüansı beğendim. Gündelik hayatınızda veya iş ortamınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ayarda. Sert yapıda ve zor kullanımı olan parfümlerden birisi değil. Hatta riskli koku notalarına sahip olmadığı için, parfüm zevkini bilmediğiniz bir arkadaşınıza da rahatlıkla hediye olarak alınabilecek dozda.


Parfümün ilk açılışını yapan o taze notalar ; Bambu, Menekşe, Kivi ve Su Sümbülü. Bu ferah birlikteliğin ardından, parfüm daha çiçeksi kokuların etrafında geziniyor. Zambak, Yasemin, Frezya, Gül ve Orkide ile çiçek kokuları daha belirgin hale geliyor. Şaşırtıcı bir şekilde, çok çabuk baz notalarına iniyor. Ahududu kokusunu gücü fazla olmasa da, Sandal Ağacı 'nın odunsu yanıyla daha fark edilir oranda tenden veda ediyor. Böyle olması da sağladığı ferahlık hissinin ayarını dengelemesine ve daha yumuşak bir parfüm karakteri kazanmasına yardımcı oluyor.


Temiz, hafif, yumuşak bir parfüm arayanlara oldukça zarif ve çiçeksi bir koku aralığı sunan Oriflame Divine sakin bir koku. Parfüm şişesinin kıvrımlı hali parfümün kadınsı notalarını vurgularken, mavi ve ferah görünüşü de tazeliğinin altını çiziyor. Şişesi gibi zarif ve temiz bir koku. Parfümün kalıcılığı tenden tene değiştği bir gerçek, benim tenimde Divine gün içerisinde tazelemeyi isteyen bir parfüm oldu. Oriflame Divine parfümünün satış fiyatı ise 74,90 Lira. Kampanyalı denk gelirseniz, daha makul bir fiyata edinebilirsiniz (39,90 Lira)

oriflame divine parfüm kullananlar


2 yorum: