Arama Kutusu

Sade ve Şık Tasarımlı N'ore Takılar


nore


Yepyeni bir takı markası N’ore kadınlara yarı değerli doğal taşlarla yapılmış kolye, küpe ve bilezikler sunuyor. Tüm metal parçalar ve gümüş küpe iğneleri 18 ayar mikron altın kaplanıyor ki renk değişikliği, kararma yapmasın ve uzun zaman aynı ışıltıyı korusun. Gösterişten uzaklar, hatta oldukça sadeler; yüksek kalitede doğal taşlarla üretiliyorlar ve günün her anında her stile uyum sağlayabiliyorlar.

Tüm ürünlerinde yüksek kalitede doğal taşlar kullanılıyor ve günün her saati, her kıyafetinizle kullanabileceğiniz “yarı değerli mücevherler” sunuyor size. Kolye, bilezik ve küpeleri sade şıklıklarının yanısıra, taşların pozitif enerjisiyle de sizi etkisi altına alacak.

Yüzlerce senedir şifa kaynağı olarak kabul edilen doğal taşlar şimdi N’ore ile, siz kadınların her gün, her an kullanabileceğiniz, tüm kıyafetlerinizle kombinleyebileceğiniz takılara dönüşüyor. Mercan, turkuaz, ametist, oniks, akik, aventurin ve daha nice doğal taşla hazırlanan N’ore “yarı değerli mücevherler”, şıklığınızı  tamamlarken, siz farkında olmadan enerjinizi de yükseltiyor. N’ore tüm takılarında kullanılan 18 ayar mikron altın kaplama malzemelerle kalitesini detaylarda da belli ediyor.  Böylece takıları uzun zaman aynı ışıltıyı koruyor; eskimiyor, yıpranmıyor.

nore


Ürünlerinden bazılarını Mizu 'da (burayı tıklayarak), bazılarını da Mecrea’da (burayı tıklayarak) ulaşabilirsiniz. Ama derseniz ki, ben özel sipariş vermek istiyorum o halde özel siparişleri de kabul eden info@nore.com.tr adresinden irtibata geçebilirsiniz.
* Tanıtım Yazısıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder