Arama Kutusu

Nar Çiçeği Kırmızı LipGloss / Flormar LF41

nar çiçeği kırmızı lipgloss


nar çiçeği kırmızı lipgloss


Flormar 'ın Lights of Flowers koleksiyonundan çıkardığı bu nar çiçeği kırmızındaki dudak parlatıcının numarası LF41, Flormar'ın eski serisindeki lipglosslarına kıyasla çok başarılı, yapış yapış havası yok ve rengini yoğun verdiği gibi canlı bir duruşa da sahip. 


Sıcak tonlu bir kırmızı, turuncuya fazla kaçmadan tam bir nar çiçeği renginde. Sınırlı sayıdaki koleksiyonun toplam 6 tane lipglossu var. Kırmızı olan LF41'den hariç diğerlerinin numarası ;  LF42, LF43, LF44, LF45 ve LF46. İçeriğinde kiraz çiçeği özü bulunuyor ve bu da dudakları nemlendirmede rol oynuyor. 


Yapış yapış bir lipglosdan ziyade, kremsi bir yapısı var. Böylece dudaklarda diğer lipglosslara göre daha uzun kalabiliyor. İster yoğun kullanarak daha canlı bir ton elde edebilirsiniz, isterseniz de hafif uygulayarak "çilek yenmiş dudak" etkisi gibi seksi dudaklara sahip olabilirsiniz. Lipglosssun fırçası da eski lipglosslarına göre yenilenmiş. Süngerinin yassı oluşu daha rahat kullanma imkanı sunuyor.


Lights of Flowers lipgloss fiyatı 17.5 Lira. Flormar'ın sitesinden incelemek ve daha başka renklerine göz atmak isterseniz, burayı tıklamanız yeterli. Üstelik online alışverişe özel yeni kampanyası ; 40 Lira üzerine kargo bedava + makyaj çantası hediye.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder