Arama Kutusu

Yaza Uygun Vücut Spreyi - Be Fine Pear Pleasure

be fine vücut spreyi


be fine vücut spreyi


Bir Amerikan ürünü olan Be Fine markasının iç açan ambalajlarıyla dikkat çeken vücut spreylerinden (body mist) biri olan Pear Pleasure , ismi gibi armut kokusu ağırlığında fakat çiçeksi kokular ile çevrelenmiş hafif bir vücut spreyi. Özellikle yaz zamanın ağırlaşan havasında parfüm kullanmayı sevmeyenler için çok iyi bir alternatif olan vücut spreyleri, bu konuda çok ideal kullanım sunuyor.

Vücut spreylerinin parfümlerden artı yanı, ambalajlarının hafif oluşuyla taşıması kolay oluyor hem de mis gibi kokmayı ferahlıkla sağlıyor. Parfümlere kıyasla eksi yanı ise, elbette kalıcılıkları bir parfüm kadar değil. Vücut spreyleriyle fazla aram olmasa da yaz zamanı ara ara kullanmayı seviyorum.

Meyveli ve çiçeksi bir koku sunan Pear Pleasure vücut spreyinin, bir özelliği daha var : vücudu nemlendirmek. Ancak ben bu konuda nemlendirici vücut kremlerini tercih ediyorum.

Ferah ve taze bir kokuya sahip. 250 ml 'lik oluşuyla da yaz boyu rahatlıkla kullanabileceğiniz boyutta. Spreyli ambalajı kullanım kolaylığı sunuyor. Ayrıca spreyli kapak kısmının başında onu koruyan plastik bir kapak daha var. Böylece çanta dökülme yapmayı engelliyor. Vücut spreyin renkli bir yapısı var, uçuk bir yeşil renk hakim.

Pear Pleasure olanından hariç Love Romance, Sensual Seduction, Amber Fantasy, Wild Nectar, Sweet Passions çeşitleri de mevcut. Gratis 'e özel bir ürün. Sadece Gratis 'in ithal ettiği bu ürünü, Gratis raflarından bakınarak hoşunuza giden çeşidi bulabilirsiniz. Be Fine Vücut Spreyinin fiyatı ise 12.50 Lira

Gratis 'e uğramadan önce kataloğuna göz atmak istiyorum diyorsanız da,
burayı tıklayarak incelemeye başlayabilirsiniz. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder