Arama Kutusu

Kuru Ciltlere Cosmed Vanilyalı Nem Maskesi

cosmed-nem-maskesi


Cosmed Vanilyalı Nem Maskesinin Kullandıktan Sonraki Etkileri Nelerdir ?

Cosmed ürünlerinden, Vanilyalı Nem Maskesi nemini kaybetmiş ciltlere özel, cildin nem ihtiyacını karşılamaya yönelik bir yüz maskesi. İsmindeki Vanilya ifadesi, bana buram buram bir vanilya kokusunu alacağımı düşündürse de, bu esintiyi alamadım. Fakat maskenin yapısı, cildinizi çok memnun ediyor. Özellikle belirtmekte fayda gördüğüm taraf, maskelere karşı seçici olan hassas ciltlerin güvenle kullanabileceği yapıda. Bu konudan muzdaripseniz, eminim ki deneyip benim gibi seveceksiniz. Maskesinin içerisinde, çektiğim fotoğrafta da göreceğiniz gibi ufak partiküller bulunmakta. Peelinglerde daha çok karşılaştığım bu ufak granüllü yapılar, bir maskenin içerisinde "cildime acaba zarar verir mi?" endişeniz, uygulama başladığınız anda sert, pütürlü granüller halinde değil, eriyen ve cildinize zarar vermeyen ölçüde.cosmed vanilyalı nem maskesi kullanan


Cosmed Nem Maskesi 'nin en güzel bulduğum tarafı, uyguladıktan sonra verdiği ferahlık hissi ve sağladığı yumuşaklık. Cildimi hem taze hem yumuşacık hissettim. Maskeyi uyguladığım zaman nemlendirme gücü sayesinde gün içerisinde nemlendirici kreme ihtiyaç duymadım. Canlı bir cilt geride bıraktı. Üstelik uygulama süresi sadece 15 dk. Bu anlamda pratiklik sağlıyor. Ayrıca gözenekleri sıkılaştırıcı yanını, düzenli kullanımda gözlemleyeceğimi umuyorum.

Cosmed Nem Maskesi Nasıl Uygulanır ?

Maskeden önce cildinizi temizliyorsunuz. Daha sonra maskeyi cilt ve boynunuza uygulayabilirsiniz. Önerilen 10-15 dk süre boyunca cildinizde tutuyor ve ardından ılık su ile arındırıyorsunuz. Cildinizin ihtiyacına göre de haftada 1 veya 2 kez uygulamayı tekrarlıyorsunuz.

Her bir maske ayrı ayrı paketli halde ve 5 ml boyutunda. Tek tek paketli olması daha hijyenik kullanım için ideal. Maskeye ihtiyaç duyduğunuz an tüm ambalajı açıp kullanmak yerine, 1 paketi alıp uyguluyorsunuz. Böyle oluşu özellikle tatillerde yanınızda rahatlıkla eşlik edecek. Hem yazın güneşten kuruyan, neme daha çok ihtiyaç duyan cildinizi nemlendirecek hem de valizinizde veya seyahat çantanızda hiç yer kaplamayacak! Dermakozmetik bir marka olduğu için de güvenle kullanabilirsiniz.

Cosmed Vanilyalı Nem Maskesi Fiyatı Nedir ?

Cosmed Nem Maskesi 'nin fiyatı 55 Lira. Kutuda toplam 20 adet maske bulunmakta.


Cosmed ürünlerini daha çok keşfetmek isterseniz;
Cosmed Twitter 
* Basın Ürünüdür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder