Arama Kutusu

İkizler Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

ikizler,ikizler kadini,moda,trend,ikizler burcu kadini


İkizler Burcu Kadınları Nasıl Giyinir?

İkizler Burcu Kadınlarının Giyim Tarzları Nelerdir?

İkizler Burcu Ünlülerin Stilleriİkizler Burcu Kadını, özgürlüğüne düşkün ve değişken halleriyle farklı karakterini eğlenceli bulacağınız ama aşkın esaretiyle de aranızda "ne onsuz ne onla" olabilme hissini yaşayacağınız kadındır. Sıcak aşk duygusunu size en canlı haliyle yaşatır ama en ufak bir sorun çıktığında, içinde sakladığı buzulları ok gibi çıkartıp sizi hiçe sayabilir. Buna hazırlıklı olmanız lazım, çünkü o eldesi en zor kadındır.

Sürekli değişim halinde olmanın verdiği ele avuca sığmaz karakteri, başına buyruk ifadesi ve havai tavırları sizi yıldırabilir. Onunla aşk yaşamak demek, heyecanlı bir kumar oyunu demektir, bunu unutmayın. Size dün bir prenses gibi davranıp "Sensiz yaşayamıyorum" diyor, ertesi gün sinirli halleriyle burnunuzdan soldurmaya çabalıyorsa, tartışma için yer arıyorsa... Bilin ki, bu tehlikeli kadın size aşık olmuş. Onun aşk duygusu, diğer kadınlara benzemez. Değişim hali, aşkta onu "ulaşılmaz" kılar. Öyle de zekice oynar ki oyununu, siz "bana aşık mı değil mi?" muhasebesi yaparken, o çoktan evleneceğinizin hayaliyle çocukların isimlerini seçme aşamasına gelmiştir.


Tutarsızlıklarıyla bilinen, ama aslında yanlış anlaşılan bir burçtur İkizler. Genelde de açık sözlü oluşları, içlerinde bir şey tutamayan halleri onlara bu sıfatı yerleştirir. Boş bir kadın olmayı, asla kendine yediremez. Öğrenme arzusu onun gözünde her şeyin üstündedir. Çalışmaktan yorulmayan burçlardan biridir İkizler. Sürekli kendine göre uğraşlar bulur. İş hayatında da göze çarpan ve çalışkan olarak ünlenmeleri boşa değil.


Modaya bakış açıları da, hayatlarının diğer noktasında olduğu gibi değişken. En çok da, gece kıyafetlerini gündüze taşımayı severler. Başka bir kadın, abiye sayılabilecek bir elbiseyi gündüz giydiğinde "rüküş" olabilme potansiyeli yüksekken, İkizler kadını bunun ustaca üstesinden gelir. Abiye parçalarda spor şıklığını da yakalayabilme sanatına sahiptirler. Belirli bir çizginin müptelası olamayacak kadar özgürlüğü severler. İçinde kendini en özgür hissettiği parça, onun için modadır. Net.


Stilleri genelde dağınık ve karmakarışık gibi gözükse de, her şeyi üstüne geçiren tiplerden olmadıkları son derece açık. En sevdikleri oyun (evet giyinmeyi bir oyun olarak görürler) , koyu ve ağır renklilerin kasvetini canlı parçalarla kırmaktır.


Aksesuarlara bayılırlar. Takı ve çanta onlar için giyimin mihrabıdır. Turuncu, altın & bakır sarı ve kırmızı renklerini severler. Ama baştan aşağı o renklerle bulanmak yerine, koyu tonlu renklerle kombinleyerek  farklı bir çeşitlilik yaratırlar. Bir kıyafeti seçmek için vakit ayırmadıkları kadar, aksesuar seçimlerine ayırır.


Ayakkabı konusunda seçimlerinde de, değişim sirkülasyonundaki ruh halleri yakalarını bırakmaz. Bazen bir piknikte onu yüksek topuklularıyla piti piti hareket ederken görebilirsiniz, bazen de şık bir akşam yemeğinde kırmızı elma tokası bulunan babetiyle size güler yüzüyle merhaba deyip, masadaki yerini alır. Gülümsemek demişken, onların görünümü en sıcak tutan o tatlı gülüşleridir. İç ısıtan gülüşleri uğruna köle olabilecek milyon tane erkek sayabilirim.

ikizler,ikizler kadini,moda,trend,ikizler burcu kadini,ikizler ünlüleri


Dönem dönem taktıkları bir şey illa ki olur. Mesela, bazen bilekliklere, bazen çantalara, bazen küpeler.. Hatta bağımlılıkları saplantılı halde gözükebilir. Ama heveslerini aldıktan sonra, bağımlılıklarını bir köşeye atmasını da çok iyi bilirler.


Fiziğine uygun kıyafetleri şıp diye seçer. Espiri yeteneğini şuursuzca ustalıkla kullanmayı başaran bir İkizler kadını, eğlenceli halini giyim stiline de yansıtmayı ihmal etmez. Sıkıcı renklerin hakimeyeti altında olmayı sevmez. Funky tarzı onlara en uyumlu stildir. Eğlenceli duruşlarının arasından sıyrılan seksi hallerinden yayılan caziebelerinin de son derece farkındadırlar.


Tüm zamanların en seksi ve eğlenceli fenomeni seçilen Marilyn Monroe 'nun 
bir İkizler kadını olması, hiç de şaşırtıcı değil.

ikizler,ikizler kadini,moda,trend,ikizler burcu kadini


20 yorum:

 1. Bir ikizler olarak teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil
 2. Yanıtlar
  1. ikizler olduğunu bilmiyordum :)

   Sil
 3. Adsız17/5/13

  bi ikizler burcu olarak kendimi buldum yazılarda ve kıyafetlerde :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğendiğinize sevindim :)

   Sil
 4. çok güzel bi post olmuş teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 5. Adsız19/5/13

  aynı ben ya

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Doğru gözlemlemişiz o halde İkizler Kadınlarını :)

   Sil
 6. tespitler çok doğru bir ikizler olarak aynı ben diyorum :)

  YanıtlaSil
 7. Adsız13/2/14

  Çok dogru . Ayni ben :)

  YanıtlaSil
 8. yazı harika olmuş tam ben walla (:

  YanıtlaSil
 9. Adsız17/1/15

  Yengeç olmama rağmen yengeçin tarzı değilde ikizlerin tarzı tam bana uygun olmuş :D zaten 23 Haziranda doğduğum için İkizlerin çoğu özelliğini de taşırım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İkizler ağırlığında Yengeç 'sin öyleyse :) Astrologlar, burç tarihlerini 3'e ayırıyorlar. İlk-orta-son diye. İlk 10 gününde doğanlar kendi burcunun bir öncekinin yoğun etkisinde, orta 10 'unda doğanlar kendi burcunun tam kalbinde, son 10 'unda doğanlar kendi burcunun bir sonrakinin yoğun etkisinde olduğunu söylüyor. Kendini İkizler gibi hissetmen bu durumda çok normal. Hatta Aslan'a yakın bir Yengeç 'le yan yana gelsen farkı çok daha net hissedersin :)

   Sil
 10. kendimi bu yazidan iyi anlatamazdim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bunu duymak beni mutlu etti :)

   Sil