Arama Kutusu

Bio Nesia Argan Yağlı ve Zeytin Yağlı El Vücut Kremi

bionesia,argan yagi,bakim urunleri


Argan yağı içeren bakım ürünlerine karşı zaafım günden güne artıyor. 
Hem saç hem vücut ürünlerinde faydasını gördüğüm için, birkaç yıldır kullanmaya devam ediyorum.

Bionesia yeni keşiflerimden birisi oldu.  Lila Kutu ve Kadın Harekatı sayesinde deneyimledim. Doğal kozmetiğin yeni isimlerinden birisi olan Bionesia, diğer markalardan farklı olarak, içeriklerinde bulunan Argan yağı Ecocert sertifikasına sahip. Sırf bu yüzden bile kendisini alınır kılıyor. Zira, son zamanların en popüler bakım yağı olan Argan 'ın, ne koşullarda geliyor oluşu önemli bir nokta. Bu anlamda, güven duyabileceğiniz bir firmaya ihtiyaç duyuyorsanız, Bionesia 'nın sertifikası önem kazanıyor.

bionesia,argan yagi,argan,vucut kremi


El ve vücut losyonu, yapı olarak çok akışkan değil. Pompalı yapısı kullanım kolaylığı sunduğu gibi, kapak kısmını koruyan harici bir kapak daha var. Bu hali ile seyahatlerde valizinize rahatlıkla eşlik edebilir.

Emilimi çok hızlı. Sürdüğünüz andan itibaren saniyeler içerisinde emilmeye başlıyor. Emilimi yavaş olup yağlı his bırakan kremlerden bıktıysanız, denemenizde fayda var. Üstelik, sadece kadınlar değil, erkekler de rahatlıkla tercih edebilir. Hoş ve hafif bir kokusu var. Ben kokusunu, saç şampuanlarına benzettim. Benim gibi, o kokuyu seviyorsanız eminim ki kremin yaydığı koku hoşunuza gidecektir. Tek eksik gördüğüm nokta, ambalajının kullanım kolaylığının yanında keşke daha hoş bir görünümde olsa idi. Görsel olarak çok albenili durmuyor. Hem el hem vücut kullanımına uygun, pH değeri 5.5 , emilimi hızlı, kokusu hafif ve hoş, ambalajı pompalı olmasının yanı sıra ürünün içeriğinin ilk sıralarında yer alan argan yağı ve zeytin yağının bu denli yoğun bulunması da güzel.


Boyutu 150 ml ve ulaşmak isterseniz de Lila Kutu 'dan erişebilirsiniz.
Bionesia 'nın diğer ürünlerine de şurayı tıklayarak göz atabilirsiniz.


Devam eden çekilişim bittikten sonra, 
1 tane de okuyucularıma yapacağım hediye çekilişinde bu güzel kokulu losyon bulunacak. 


- İçerik -
bioneia,argan yagi,zeytin yagi,organik kozmetikLila Kutu 'ya teşekkürler.

* Basın Ürünüdür.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder