Arama Kutusu

Terazi Burcu Kadını Giyim Stili Nasıldır?

terazi,moda,tarz,terazi burcu kadiniTerazi Burcu Kadınları Nasıl Giyinir?

Terazi Burcu Kadınlarının Giyim Tarzları Nelerdir?

Terazi Burcu Ünlülerin StilleriAstrolojinin en flörtöz ve sosyal burcu olan Terazi kadınları, zarif duruşlarından ödün vermeden tatlı hallerine feminenliği de ekleyerek stillerini dengede tutmaktan keyif alırlar. Aşka duydukları bitmek bilmeyen ilgileri ile şekillenen flörtçül yaklaşımları, kıyafet seçimlerinde de fark edilir. İçlerine işleyen tutkularını, stillerine ustalıkla özgün şekilde yansıtırlar, çünkü onların ruhu doğuştan sanata düşkün!


Moda ve Terazi kadını denildiğinde, herhangi bir stilin körü körüne bağnazlığı ile hareket etmeyecek bir profil çizmek lazım. Güzel görünmeyi çok sevseler de rahat hissetmeyi ikinci plana atmazlar. Çünkü onlar, herhangi bir moda akımının kurbanı olmayacak kadar vücutlarını tanır, belirli bir rengin kölesi zihniyetine kapılmadan hem kıyafetlerini hem hayatlarını renkli kılmaya özen gösterirler. Tükenmez kalem edasıyla işleyen neşeli halleri, yaşam enerjisiyle dolu moda stilleri onları her daim şık görünüme kavuşturacaktır.

Feminenliği elden bırakmayan bir Terazi, herkesin çıldırdığı o düz babet ayakkabılarla ilgilenmez. Yüksek topuklu ayakkabılarla yaşadığı aşk bambaşkadır!

terazi burcu,terazi,burc,burclar,moda


Dünyadaki tüm elbiselere sahip olsalar, yeni bir elbise gördüklerinde aynı heyecanı yine yaşarlar. Elbise demek, Terazi kadını demek eşitliği doğru bir tanım olacaktır. Pantolon ve kotlar (özellikle dar kesimli skinny jean) elbette gardıroplarında yer alır ama elbiselere karşı büyük bir zaafı olan Teraziler, hem gündüz hem gece seçimlerinde elbiseleri sıklıkla kullanır. Rahatlığın keyfini de elden bırakmadan, kendilerini konforda hissederken aynı zamanda güzel görünmeyi başaracaklardır.

Renk konusunda sınırsız bakış açısına sahiptir. Bir Terazi kadını, gece yatarken ne giyeceğini düşünmez, çünkü önemli olan sabah kalkınca değişen ruh halinin hangi rengi seçeceğidir. Bu yüzden, yatmadan önce "yarın ne giysem" tasaları, Terazi'ye göre değildir. Burçlar aleminin en kararsız hatunları gibi lanse edilse de, bir Terazi aslında ne istediğini en iyi bilendir. Seçimlerini şipşak yaparak ne giymesi, nelerden kaçması gerektiğini kısa zamanda keşfeder.

Işıltıyı sever! Fakat Terazi kadının sevdiği ışıltı, ucuz pırıltılar saçan kocaman taşlar değil, giyecekleri kıyafetlerin uyumunu bozmadan, zarif ışıltıları ile belli belirsiz yansıması olan detayları tercih ederler. Aksesuarlar ise onlar için olmazsa olmaz kıvamındadır. Spor zamanı deri bilekliklerini, şık bir akşam yemeği zamanı zarif taş ve kristallerin harmanlandığı takılarını kullanmaktan geri kalmazlar.Sade, zarif, tatlı ve feminen! 
Terazi burcu kadının eğlenceli ve rahat stillerinin anahtarıdır.

terazi,moda,burc,burclar,terazi burcu,terazi kadini


14 yorum:

 1. Babetten ciddi nefret ederim:)Ve gerçekten çok elbise satın alıyorum. Giyemezsem de alıyorum. Ya geçen sene sanki kep törenine katılacakmış 18 çıtır gibi gittim siyah tüllü elbise aldım:) Her dolabı açtığımda o bana akıyor ben ona.. Yakında hediye vereceğim onu sinirlerimi bozuyor:)

  YanıtlaSil
 2. Adsız30/4/13

  peLin KaRahannn terazimi aynı burcum o zaman onunla :))

  YanıtlaSil
 3. bu terazilerin ortak paydası çok şeker olmaları sanırıM :D

  YanıtlaSil
 4. Kova burcunu da istiyorummm:)
  Bana da beklerim http://mervelil.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kova zaten yapıldı :)Bu linke tıklayabilirsiniz Kova Burcu Kadını Giyim Tarzı

   Sil
 5. Çok başarılı çok sevdim ,
  Bloğunu çok beğendim banada beklerim ,
  not :) çekilişim var beklerim.. http://www.seviminaskanasi.com/2013/04/sevimin-askanasnda-cekilis-var-cekilise.html

  YanıtlaSil
 6. Adsız10/5/13

  Oglak burcuyla ilgili de yazacak misiniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, konusu hazır. Bugün veya yarın blogda olacak! :) Sevgiler

   Sil