Arama Kutusu

Physicians Formula Matchmaker Bronzer

Physicians Formula,bronzer,Physicians Formula kullanan,makyaj,kozmetik,makeup,review,inceleme,organik kozmetik


Physicians Formula, içeriklerinin neler olduklarını gizlemeyen ve zararlı içerikleri minimuma indiren bir kozmetik markası. Ülkemizde yeni yeni biliniyor olsa da, yurt dışında bir hayli meşhur bir marka.


Daha önceden edindiğim Physicians Formula - Organik Renkli Nemlendiricisi  'nin yazısına bakınmak isterseniz de burayı tıklayabilirsiniz.


Physicians Formula-bronzer-makyaj-kozmetik-makeup-organik kozmetik-cosmetic-review-Physicians Formula kullanan


Physicians Formula markası aslında bir aşkın ürünü. Mecazi anlamda değil, gerçek bir aşkın şekillendirmesiyle oluşturulmuş bir marka. Physicians Formula kurucusu olan Dr Frank Crandall, hassas cilde sahip olan eşi için kozmetik macerasına atılmış ve tahriş edici özelliklerin barınamadığı bir marka ortaya çıkarmış.

İçeriklerinin şeffaf oluşu bir yana, ürünlerinin şık ve eğlenceli ambalajlara sahip olması ile de cezbedicilik yanını arttırıyor. Kozmetiğin renkli dünyasını seviyor ancak içerdikleri zararlı maddeler aklınıza takılıyorsa, Physicians Formula 'yı denemeniz gerekenler listesinize almanızda fayda var.


swatch-Physicians Formula bronzer-Physicians Formula kullanan-makyaj-kozmetik-makeup-organik kozmetik-review


Matchmaker Bronzer, pudra formunda bir bronzer. Kompakt aynasına sahip olmakla beraber, aynanın yan tarafında bir led ışığı düğmesi bulunuyor. Kompakt aynanın her iki yanında yer alan minik led ışıkları sayesinde farklı tasarıma imza atan bu bronzer, özellikle akşamları dışarı çıktığınız zaman size pratiklik sağlayacak. Bronzerın olduğu bölmenin altında, uygulamak için bir fırçası yer alıyor. Makyajı tazelemek için ideal sürümde ve yumuşaklıkta.

Bronzerın içerisinde mikro boyutunda altın ışıltılar bulunuyor. Altın sedefinin yanında, bronzerı çerçeleyen gümüş renginde inci tanesini andıran aydınlatıcı toplar bulunuyor. Işıltıları sizi korkutmasın. Sadece hafif bir parlaklık sağlayarak sizi sime boğmadan, daha ışıltılı (glowy) görünüme kavuşturuyor. Zaten, amacı da ambalajının üzerinde yazdığı gibi, 60 saniyede ışıltılı bir bronzluk. (perfect bronze glow)

Toplamda 4 rengi var. Fotoğraflarda yer verdiğim, 3. numarası. Ben günlük hayatımda, tüm yüzüme bronzer uygulamadığım için kontür amaçlı kullanmaya başladım ve bu hali ile çok doğal bir görüntü verdi.

İnce detaylarla süslenen ambalajı, zararlı içeriklerinden sıyrılmış formülü ile parabensiz, parfümsüz, komedon oluşumuna neden olmayan ve anti-alerjik bir bronzer arayışındaysanız, aradığınızı Physicians Formula verebilir.

Physicians Formula-bronzer-Physicians Formula kullanan-organik kozmetik-makyaj-kozmetik-review


Physicians Formula Bronzer-bronzer-bronz-pudra-compact powder-makeup-makyaj-kozmetik-review-Physicians Formula kullanan

Physicians Formula bronzer-Physicians Formula kullanan-organik kozmetik-makyaj-makyaj urunleri-pudra-kozmetik-review


Daha fazlasını öğrenmek ve keşfetmek isterseniz de, 
MedkoKozmetik 'ten bakınabilirsiniz.


* Basın Ürünüdür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder