Arama Kutusu

CND Scartlet Letter ile Eşsiz Kırmızı Oje

CND, dünyanın en iyi tırnak ürünleri markalarından birisi. 

Etkileyici ve benzersiz oje renklerinin yanı sıra, profesyonel tırnak bakımında da çok başarılı.

nail,nail polish,cnd,kirmizi oje,oje,kirmizi,red nail polish

Scarlet Letter ; dikkat çekici kırmızı rengiyle birlikte opaklığı, fırça kalınlığı ve kuruma hızı olarak göz alan yapıda. Hafif kalınca fırçası, ideal sürüş sağlıyor. Opaklığı öyle nefis ki. Tek katta dahi, şişesindeki rengini verebiliyor. Tüm CND ojeleri gibi, hızlı kuruma özelliğine sahip.


Kırmızı ojelerin ortak sorunu, oje bazı kullanmadan sürüldüğünde çıkartırken ojenin tüm tırnak yüzeyine bulaşması. Fakat Scarlet Letter  bu durumu yaşatmıyor. Tek katta sağladığı yoğun opaklık, tırnakta temizlenirken de kolaylık sağlayıp kolayca çıkıyor. #527 numaralı Scarlet Letter, 9.8 ml boyutunda.

nail,nail polish,cnd,kirmizi oje,oje,kirmizi,red nail polish,swatch,swacth nail polish


Şişesinin tasarımı hem sade, hem alışıldık çizginin dışında. Son olarak , CND ojelerin zararlı kimyasallar olan DBP (Dibutil Flatat), Toluen ve Formaldehit içermediğini not düşmek gerek.


Aşk ve nefretin birbirine yakınlığı ile yüzleştiren ve şarap kadınlardan biri olan Demi Moore filmlerinden The Scarlet Letter 'e atıfta bulunulmuş mudur bilemem ama CND, kırmızı oje tutkunlarının kalbine tam 12'den isabet yapacağı kesin.

nail,nail polish,cnd,kirmizi oje,oje,kirmizi,red nail polish,tirnak


* Basın Ürünüdür.

2 yorum:

  1. Filmini bilmiyorum ama bence kitaba kesinlikle gonderme yapiyor olmali :) ne guzel bir renkmis o oyle :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ne harika bir yorum böyle <3 Evet çok güzel bir oje, hala en sevdiğim kırmızlardan. Bunu firma yollamıştı ama base coat ve topcoat 'ını kendim almıştım, her bir ojesini çok beğeniyorum, çok kaliteli bir marka :)

      Sil