Arama Kutusu

Darphin Peeling ile Evde Spa Keyfi

Darphin Peeling KullananlarDarphin, Estee Lauder 'ın profesyonel Spa markası ve pek çok Spa & Güzellik Merkezi 'nde tercih ediliyor. Mild Aroma Peeling , en başta sizi kokusuyla büyülemeyi başarıyor. Kokusuna ilgi duymamın bir nedeni de, içeriğindeki sandal ağacı olabilir. Tazelik kokusu ve esansiyel bitkilerin oluşturduğu aromatik etkisi, daha önce hiçbir peelingin hissettiremediği kadar kendimi iyi hissetmeme yetti. Kullandığım cilt bakım ürünlerinin işlevlerinin iyi yapması kadar, hissettirdikleri benim için çok mühim. Zira, bakım yapmak bir nevi hobi meselesi.

Cildi ölü hücrelerden nazikçe arındıran bir peeling. Yapısı kremsi. Temiz ve kuru cilde sürdükten 45 saniye sonra parmak uçlarınızı kullanarak yapacağınız dairesel hareketlerle soyularak ılık suyla durulanıyor. Bıraktığı etki; temizlenmiş, yatışmış bir cilt ve yumuşaklık hissi. Elbette, peeling sonrası cilt tipinizin ihtiyacına göre kullandığınız nemlendiricinizi sürebilirsiniz.

Ambalajın arkasında, tüm cilt tipleri için uygun olduğu yazmakta. Ultra hassas cilde sahip olan kardeşim, tüm cilt bakım ürünlerini kullanamıyor. Pek çoğu cildiyle anlaşamayıp, tahriş etkisi yaratıyor. Fakat bu peeling ile böyle bir sorun yaşamadı. Sizin de hassas cildiniz var ve tüm cilt tiplerine uyan ürünler size iyi gelmiyorsa, bu peelingi denemenizi öneririm.


Kendinizi iyi hissettirerek sağladığı bakım ve aromaterapik etki sayesinde, size evde spa keyfini yaşatıyor resmen.


Darphin ürünlerini keşfetmek ve daha pek çok bilgiyi edinmek isterseniz de,* Tanıtım Ürünüdür.

4 yorum:

 1. çok güzel ürünleri var gerçekten
  güle güle kullan canım=)

  YanıtlaSil
 2. pinar27/3/13

  kokularına hasta olduğum marka

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beni de o hasta olanların arasına alın lütfen :)

   Sil