Arama Kutusu

Akrep Burcu Kadını Giyim Stili Nasıldır?

Akrep Burcu Kadınları Nasıl Giyinir ?

Akrep Kadınlarının Giyim Tarzı Nelerdir ?
Akrep Burcu Ünlülerinin Stilleri

scorpio-woman-fashion-moda-styles-stil-akrep-akrep burc-burç-burclar


Akrep Burcu Kadını, her kıyafetiyle etkileyici olmasını en iyi bilenlerdendir. Cesur seçimleri, tarzının en göz alıcı kısmını oluşturur. Güçlü ve etkileyici bakışlarıyla, giyim zevki bütünleştiğinde ortaya karşı konulamaz bir dişi çıkar. Hem gizemli, hem etkileyici, hem seksapel...


Akrep Kadını, asla sıradan olamaz. Naif renkleri değil, çarpıcı ve koyu renklere yönelir. Kırmızı renginin canlılığını kullanmayı sever ama avam havada değil, daha koyu ve derin renklerle bütünleyerek kullanır.  Cazibe ve tutku kadını olan Akrep Kadını siyah & koyu kırmızı uyumuna bayılır.

scorpio-woman-fashion-moda-celebrity fashion-styles-stil-akrep-akrep burc-burç-burclar


En ciddi kıyafetlerde bile bir seksilik katmayı başarır. Üstüne yapışan, dar kesimli elbiseleri ustalıkla taşırlar. Dekolte tercih eder. Yırtmaçtan kaçınmaz, V yaka kesimli kıyafetleri çok kullanır. Daha cesur adımlarla, transparanı tercih etmeleri işten bile değil. Ama bunları o kadar gizemli bir havada yapar ki... Birbirine zıt olan maskülen çizgi ile feminenlik tarzının harmanını, şık dokunuşlarla yapmayı ihmal etmez, büyüleyici etkisinin hapsinden bir an olsun vazgeçemezsiniz.


Akrep burcu kadınlarının silahları bakışlarıdır. Tutkulu ruhu, bakışlarından okunabilir. Derin hisleriyle size baktığında, gizemli ve de seksi bir izlenim bırakır. Karşısındakini çok çabuk etkiler. Kıyafet seçimleri de bunun gibi keskin ve nettir. Net siyah, sadece kırmızı gibi. En sıradan kıyafetinde bile büyüleyici tavırlarından etkilenebilirsiniz. Doğuştan ihtiraslı yaratılan Akrep Kadını, seçicidir. Giyim tarzında, gördüğü her kıyafeti üstüne geçirenlerden değildir. Kendini tanır, en kararsız görünen anında bile aslında seçimlerini çoktan yapmıştır o.

scorpio-woman-fashion-moda-styles-stil-akrep-akrep burc-burç-burclarCicili bicili kızsal aksesuarlar, parfümler ona göre değildir. Güçlü parçaları tercih eder. Lüksü sever. Kendine yakışanı seçer. Ama illa pahalı olsun diye bir arzusu yoktur. Sahip olabildiklerinin en iyisini seçmekte ustadır. Mantığını en iyi kullanan burç olan Akrep, çocuksu ısrarlarla sizi bunaltmaz.

Siyah rengini hayatından hiç çıkarmaz. Farklı detayları ile siyahı bohem havadan çarpıcı yöne taşımayı bilir. Aksesuar seçimleri, minik zarif parçalardan değil, iddialı ve büyük tasarımlardan yanadır. Çiçeksi elbiseler içerisinde pembe ruj ve pembe ayakkabılarıyla bir Akrep görürseniz, bilin ki o kişi burcunu yanlış biliyor. Akrep kadını, net ve çarpıcı renkleri, zıt renklerin kombinasyonu ve karışıklıktan uzak, stil sahibi seçimleriyle var olan, seksi ve şık bir kadındır.

11 yorum:

 1. Adsız19/4/13

  bende bir akrebim ve güzel olduğumu kabul ediyorum

  YanıtlaSil
 2. Adsız19/4/13

  bende bir akrebim

  YanıtlaSil
 3. Adsız29/6/13

  giyim tarzımın aynısı

  YanıtlaSil
 4. Adsız6/11/13

  bende akrebim kendimin çok güzel olduğumu biliyorum

  YanıtlaSil
 5. Butun akrep kadınlari hem ayniyiz hem cok farkli saniriim cok ozeliz bunu biliyoruz :)

  YanıtlaSil
 6. Biz akrep kadınlari hem ayniyiz hem cok farkli özel olduğumuzu kabul ediyoruz :)

  YanıtlaSil
 7. Adsız27/4/14

  Aynen bütün akrep kafınlarını seviyorum

  YanıtlaSil
 8. Adsız17/10/14

  Evet kesinlikle katılıyorüm çok seviom kendimii ben ya ;))

  YanıtlaSil
 9. Adsız2/2/15

  Ben de bir akrebim ve sexsiyim

  YanıtlaSil