Arama Kutusu

Bitenler Kulübü #29Kullanıp bitirdiğim ürünleri bir kulüpte toplayarak veda ettiğim Bitenler Kulübü'nün 29.seferki konukları ;1) Organix - Acai Berry Avocado Şampuan : Organix şampuanlarını seven biri olarak, en az sevdiğim bu oldu. Bir daha alacağımı sanmıyorum. Yazısı şuracıkta.


2) La Roche-Posay - Toleriane Riche Krem : 3. veya 4. tüpüm, kaçıncı olduğunu tam hatırlayamasam da, sevdiğim ve ara ara  (özellikle kuru ve yıpratıcı hava koşullarında) edindiğim kremim. Detaylı yazısı tam şurada.


3) Neutrogena - Hızlı Emilen El Kremi : Market rafları arasında en sevdiğim marka olan Neutrogena 'nın hızlı emilen formüllü bu el kremi, sürekli bitirip yeniden aldıklarım familyasından. Ayrıntılı yazısı şurada.


4) Britney Spears - Fantasy Parfümü : Şuracıkta da bahsettiğim gibi, ilk bakışta aşkı yaşayamadığım ama yıllarca & sabırla çekmecenin dibinde beni bekleyen ve zaman içinde de kendisini ufak ufak sevdiren Fantasy parfümüm, kolay sürmeyen beraberliğimize son damlasıyla noktayı koydu ve gitti. Yolun açık olsun canım.Biten ürünlerim şimdilik bu kadar, darısı bitmek bilmeyen kozmiklere. 

2 yorum:

  1. bir gün bende bitenler yazısı yazacağim inşalla:)

    YanıtlaSil
  2. pinar8/3/13

    Neutrogena buaralar en çok tükettiğimmmm krem. bende seninle aynı fikirdeyim çantamdan eksik olmuyor

    YanıtlaSil