Arama Kutusu

Bir Blogger Gözüyle Bumerang


bumerang


Modern çağımızda, hobi amaçlı spor dallarından biri olarak görülen bumerang, ilkel çağlarda bir avlanma aletiydi. Tasarımına göre kimisi atan kişiye geri dönüyor, kimisi ise ava saplanıp kalıyordu.

İlkel çağlardan bu yana temelde çok değişiklikler olmadı aslında. O zaman bir savaş aleti olarak kullanılan bumerang, günümüzde hala hepimizin hayatında varlığını sürdürmekte. Her tavrımızın, her davranışımızın, her emeğimizin, her sözümüzün, bize olumlu/olumsuz geri dönüşüdür bumerang özünde.görsel kaynak: google images
Blog yazmak, keyifli olduğu kadar özveri isteyen bir mecra. İlk zaman, blog sizden bir parçayken, zamanla onun daha çok ilgi istediğini anlıyorsunuz. Bir çiftin parçası haline geliyorsunuz. Sizin blogunuza kattıklarınız, süreç içerisinde muhtelif zorlukları aşıp size yarar sağlamaya başlıyor. Öznel değerlerinizle oluşturduğunuz özel alanınızı, doğru kitlelere ulaştıran, rotanızı belirlemede rol oynayan, blogunuzun farkındalığını arttıran Bumarang Network, sınırları size bırakmış.

Sizi ve blogunuzu okuyuculara yansıtan, hayal dünyanızın akışlarıdır aslında. "Ne kadar özverili olursanız, o kadar iyi geri dönüm alırsınız" şiarını benimsemiş olan Bumerang Network, hem Hürriyet'in iş ortaklarının Bumads Teklifleri 'ni değerlendirip kazanç sağlamanızı, hem Yazar Kafe 'de yayınladığınız yazılarla blogunuzun değerini arttırmaya yönelik okuyucularla sizi buluşturmayı hedefleyen yapısı, hem de Türkiye'nin en popüler portalı Hürriyet.com.tr 'de sitenizin yayınlanma fırsatını veriyor. Dizin hizmeti olan Hürlist sayesinde de, arama motoru optimizasyonuna dahil olarak, bilinirliğinizi arttıyorsunuz. Zaman zaman yapılan ödüllü yarışmalar ile de keyif çıtanız daha yükseliyor.


Bumerang 'ın odak noktası, özgün içerik. 
İfade etme gücünüzle şekillenen rafine yazılarınız, Bumerang'la bağınızı güçlendirir. 


Bumerang Network size bir bumerang veriyor ve hedefi gösteriyor, gerisini sizin yaratıcılığız, hayal gücünüzün zenginliği ve  yeteneğiniz belirliyor. Basmakalıp ezber sistemine mahkum etmiyor. Diğer sistemlerin yapmadığını yapıyor, düşünmeye teşvik ediyor, kendini tamamlama yolu açıyor, hayal dünyanız keşfe çıkarken kendinizi de keşfetmenizi sağlıyor.

Yazanlara, çizenlere kısacası üretmeyi sevenlere verdiği destek ve önem bilinci, bugünden yarına geçerken, önümüze başarılı basamaklar sunuyor. 


Hangi bumerangı nasıl fırlatacağınız, renkli hayal dünyanıza kalıyor...

görsel kaynak: google images

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder