Arama Kutusu

theBalm Shady Lady Vol.2 / Far Paleti

Shady Lady serisinin, 3 farklı çeşidi bulunmakta. Sedefli yansımalı far paletlerine ilginiz varsa, theBalm Shady Lady Vol 2 sizi memnun edecektir. Farlar mat yapıda değil. Sedefli yansımalara ve frost metalik bitişlere sahip. Bu yüzden oldukça parlaklık sağlıyorlar.

Zebra desenli, manyetik açılıp kapanmayı sağlayan karton kutulu bir ambalaja sahip. Ayrıca, içerisinde büyükçe bir aynası var. Palet, hacimce büyük durmasına rağmen, ambalajının hafifliği sayesinde taşımada ağırlık yapmıyor. Kutulu ambalajların tek sorunu, zamanla çabuk kirleniyor oluşları. Fakat dayanıklılık anlamında sorun yaşatmıyor.

Paletteki farların üstünde, ayrıca liner olarak da kullanılabileceği yazıyor. 4 far ( Just This Once Jamie, Mischievous Marisa, Tempting Tara, Devilish Danielle) haricinde diğerleri bu şekilde kullanım özelliğine sahip. Bu arada, paletteki farların ismi, hem farların üstünde hem de karton ambalajın arkasında belirtilmiş. Farların yapısı yumuşak, renk geçişleri için kolayca karışabilen yapıdalar. Renk verişleri çok yoğun. Far bazı olmaksızın renklerini harika verebiliyorlar. Yoğun olmamakla birlikte, uygularken dökülmeler yapabiliyor.

Benim favorilerim; Insane Jane, Makeout Mary ve Just This Once Jamie. Bu far paletini 60 Lira 'ya almıştım ama Gratis'te theBalm standı sıklıkla indirime girdiği için, %50 indirimle de edinmeniz mümkün. Fiyatına nazaran kalitesi çok çok iyi.


Sırasıyla renkler şu şekilde ;Caught in the Act Courtney : Sıcak tonlu bir kahverengi. İçerisindeki bronz simleri, bana biraz fazla irice gelse de, liner olarak çok hoş duruyor.

Feisty Felicia : Her ne kadar fotoğrafta kendini tam gösteremeyip füme gibi dursa da, bir hayli koyu bir mor. İçerisinde gümüş simler mevcut ve bu simler ufak boyutlu değil.

Insane Jane : Soğuk tonlu, metalik bir boz kahverengi (taupe). Favorilerimden biri.


Bossy Bobbi : Koyu yeşilimsi mavi bir renk (teal) tonlarında, frost bitişli. En yoğun renk veren farlardan birisi.

Makeout Mary : Altına dönük bir zeytin yeşili. Favorilerimden birisi. Aynı zamanda MAC Lucky Green farına benzerliği ile dikkat çekiyor.

Just This Once Jamie : Soğuk tonlu bir leylak rengi. Bana göre, paletin en özgün rengi.


Mischievous Marissa : Frost bitişli, sıcak tonlu koyuca bir şeftali rengi. (turuncuya dönük)

Tempting Tara : Frost bitişli beyaz.

Devilish Danielle : Frost bitişli bir şampanya rengi. 

6 yorum:

 1. Adsız23/2/13

  ben bu paletin hastasıyım.
  bloğumda bir etkinlik var. katılırsan sevinirim.
  http://www.makyajvehersey.blogspot.com/2013/02/wishlist-etkinligi.html

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel bir palet, davet için teşekkürler

   Sil
 2. aynı paletten var cnm bende de,sık sık kullanıyorum:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ortak zevklerimiz buluşmuş o halde :)

   Sil
 3. indirim fiatında deneyebilirim renkleri gercekten cok guzelmis:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İndirimli hali ile daha da avantajlı hale geliyor, öneririm :)

   Sil