Arama Kutusu

La Clarée - Oliv Pürüzsüzleştirici Gündüz Yüz Bakım Organik Kremi

Saru Organik 'ten yaptığım ve şurada bahsettiğim alışverişimde edindiğim, La Clarée markasının Oliv Pürüzsüzleştirici Gündüz Yüz Bakım Kremi 'ne mest olmakla meşgulum bu sıralar. Cildimi neme doyurduğu gibi, sağladığı yumuşacık his gün boyu beni yalnız bırakmayacak kadar vefalı. Ambalajında da yazdığı gibi tüm cilt tiplerine uygun yapıda. Benim karma, kardeşimin ise normal/kuru arasında cilde sahip oluşuyla değerlendirecek olursam, gönül rahatlığıyla diyebilirim ki, evet iddiasında başarılı, tüm cilt tiplerine hitap ediyor. Ama siz cildinize daha özgü bir krem edinmek istiyorsanız, cilt tipinize göre farklı seçeneklerle birlikte bir seçim yapabilirsiniz. Örneğin, olgun ciltler için anti kırışıklık serisi veya yağlı ciltler için olan dengeleyici yüz bakım serisi gibi.

İçeriği çok temiz. Kremin 99% oranı doğal içeriğe sahip ve bu oranın da 38% 'i organik tarım ile elde edilmiş. Üstelik, benim için vazgeçilmez kritere de sahip olan Ecocert sertifikalı bir organik kozmetik ürünü.

Cildimi nemlendirirken yarattığı pürüzsüzlük hissine bayılıyorum. 94 Lira fiyatı biraz tuzlu da olsa, cildimde yarattığı harikalık değdiğinin işareti. Eğer içeriği ile güveninizi kazanmasını istediğiniz, cilt bakımınızda etkili bir nemlendirici krem arayışınız var ise, La Clarée ürünlerini, mutlaka göz atmanız gerekenler arasına eklemelisiniz derim. Daha fazla ayrıntısına ve içeriğinin tek tek neler olduğuna bakınmak için sitesine tıklayarak göz gezdirebilirsiniz.1 yorum:

  1. merhaba canım,blogumda güzel bir çekiliş/etkinlik var gelmek istersen sevinirim ve beklerim :)
    http://sevonugozunden.blogspot.co.uk/2013/02/cantani-gosterilk-cekilisetkinlik.html
    sevgilerle ♥♥♥

    YanıtlaSil