Arama Kutusu

Prestige - Love (Eyeshadow)

Prestige farlarından Love, soğuk tonlu, parlak bir pembe. Yumuşak dokuya sahip, diğer farlarla kolayca karışabiliyor, renk verişi gayet tatminkar ve kalıcı yapıda. Hem ıslak hem kuru şekliyle 2 türlü kullanmak mümkün. Daha soluk pembeler veya sarılar eşliğinde kullanıldığında, oldukça taze bir göz makyajına imza atıyor.

Allık olarak da kullananların varlığı hiç de az değil. Hafif dokunuşu ile oldukça hoş bir pembe allık olarak da kullanılabiliyor. (MAC Dollymix allığına benzetiliyor, ondan bir parça daha ışıltılı)

Kahverengi gözlerimle pembe farların uyumunu çok seviyorum. Crease bölgesine (göz kapağın katlanma kısmına) kontür olarak uyguluyorum. Böylece pembe ışıltılı bir gölge oluşturuyorum. Fakat bu renk eminim ki, mavi gözleri daha ön plana çıkartan tazelikte olacaktır. Şu bir gerçek ki pembe tonlar, herkesin göz makyajında sevebileceği aralıkta değil. Eğer siz de benim gibi sevenlerdenseniz, bu far sizi oldukça mutlu edecektir. Allık olarak da başarılı kullanım sunduğu için, daha işlevsel kullanabilirsiniz.


- Kuru Uygulanmış Hali -


- Islak Uygulanmış Hali -

2 yorum:

 1. Adsız14/1/13

  Nerden alabiliriz bu markayı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belirli bir satış noktası yok ne yazık ki, küçük parfümeri dükkanlarında var. Pino'da vardı mesela

   Sil