Arama Kutusu

Deborah Milano - Precisione Waterproof EyeLiner



Deborah Milano'ya ait Precisione Waterproof EyeLiner, suya dayanıklı likit bir eyeliner. İnce uçlu aplikatörü, suya dayanıklı yapısı ve sevdiğim marka olması, beni hayal kırıklığına uğratmasına ne yazık ki engel olamadı.



Renk verişi güzel. Bu anlamda bir sorunu yok. Ancak uygulama kolaylığı namına aldığı not sıfır. İnce uçlu olmasıyla oluşan "daha ince eyeliner çekebilirim" düşüncesine inatlıkla "eyeliner çekmeyi daha nasıl zorlaştırabilirim" kılıfına bürünmüş adeta. Ucu olması gereken sertlikte değil, yumuşacık. Haliyle eyeliner sürerken çok zorluyor. Sürekli sağa sola yatmaktan kendini kurtaramayan fırçasını düzgün durması için uğraşıyorsunuz. Net çizgi çekmeniz, neredeyse imkansız hale geliyor. İstediğim gibi eyeliner çektiremiyorsa, neye yarar renk verişinin güzelliği veya suya dayanıklı olması. Pratik bir ürün değil.



Muzdarip olduğum ikinci bir kısımsa, minimum alerjik bir ürün olmasına rağmen, göz çevremde hafif kaşıntılara sebep oldu. Bu yüzden de kullanmayı bıraktım.

Aldığıma pişman oldum. 18 Lira fiyatının çok altında bir performansı var. Hem düz çizgi çekmeme engel olan kullanım zorluğu, hem göz çevremde yarattığı yanma hissi ile sevemediğim ürünler arasında yerini aldı. 

Bu sebeple önermem


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder