Arama Kutusu

theBalm * Bahama Mama / Bronzer"Bermuda, bahama, come on pretty mama..."
Sloganı bu bronzera ait, esinlenen şarkı ise, The Beach Boys 'a ait Kokomo. (Dinlemek isterseniz buradan)

Mat bitişli, içerisinde turunculuk barındırmayan, bronzlaşmış cilt dokusunu kadife gibi sunabilen, renk verişi yoğun,paraben gibi zararlıları içermeyen -kısmen masum içerikli- bir bronzer arıyorsanız, theBalm Bahama Mama, doğru seçim olacaktır.


Çantanızdaki kartlık ebatlarında tasarlanmış olduğu için taşıması oldukça pratik. Karton bir ambalaja sahip. Bu hali ile tek dezavantajı, zamanla daha kolay aşınabilmeye müsait. Manyetik açılıp kapanma mekanizması var. Ayrıca içerisinde minik ve kullanışlı bir ayna da bulunuyor. Elbette theBalm 'ın şirin paketleme çizgisi ambalajın bir diğer albenisi.


Tüm yüze bronzer olarak veya benim yaptığım gibi kontür amaçlı kullanabilirsiniz. Eğer benim gibi açık tenliyseniz (NC15),ilk uygulamalarınızda cildinize koyu gelecek ve cildinizde yarattığı bu koyuluğu doğal bul(a)mayacaksınız.Hatta bir çamurlaşma esamesi de gözünüze çarpabilir. Birkaç kullanım sonrası, renk verişinin yoğunluğunu daha iyi ayarlar hale gelince, daha çok beğendiğinizi göreceksiniz. Fakat itiraf etmeliyim ki kontürleme için Mac Mineralize Skinfinish Natural 'ın koyu tonu, tenimde istediğim görüntüyü veren tek ürün. Daha koyu tenliyseniz, açık ten ile buğday ten arasında veya buğday ten ile esmer arasındaysanız, eminim daha rahat kullanacaksınız.


Tamamen mat yapıda. Dokusu oldukça yumuşak. Uygulandığında kolay karışabiliyor olması daha doğal durmasını sağlıyor. Kalıcılığı ise mükemmel. 8 saate yakın süre makyajımda kaybolmadı. Gratis mağazalarından 32 Lira'ya edinebilirsiniz. Sık sık indirim yapıldığı için, daha makul fiyatına denk gelme şansınız da var.
- İçindekiler -

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder