Arama Kutusu

Watsons - Shower Gel


Watsons'ta gezinmeyi seviyorum, rafların arasında rengarenk duş jelleri, her alışverişe eklediklerimin arasında. Aslında şu ana kadar, "evet budur!" diyebileceğim kalitede çıkan olmadı. Ya temizlemesini beğenmiyorum, ya sağladığı yumuşaklık yetersiz geliyor. (Kendime Not : Arkasındaki içerik kısmının iyi olmadığını bile bile alma huyumu yenmeliyim)

Çilek kokulu ve nemlendirici iddiasıyla, raflardaki diğer duş jellerine göre nispeten biraz daha pahalı olan bu duş jelinden pek memnun kalamadım. Sağladığı yumuşaklık garip. Zira duj jelinden arınamamışım gibi çıkmak bilmiyor. Macadamia fındığı yağı arkasındaki içeriğinde en sonlarda yer alırken, ön yüzündeki etikette büyük harflerle bilhassa belirtilmesi, bir satış yanıltması der geçerim fakat kıpkırmızı rengiyle daha albenili hale gelip, çilek kokusu buram buram hissedebilceğimi düşünürken, yanıldığımı kokunun yapaylığında boğulurken anlıyorum. Bir daha almam.

- İçerik Listesi - 


2 yorum:

  1. Selamm :) Bunu hiç denemedim ama buna benzeyen çilekli scrub almıştım, yassı bir kutudaydı. Onu beğenmiştim ben. Denedin mi hiç onu?

    YanıtlaSil
  2. Lindenza, hayır henüz denemedim :)

    YanıtlaSil