Arama Kutusu

L'action Paris - Saç Maskeleri


L'action Paris markasına ait, tek kullanımlık saç maskeleri Gratis'ten edindim. Maskelerin 4 farklı çeşidi bulunmakta. Burayı tıklayarak sitesinden bakınabilirsiniz.

Bende 3 çeşidi var. Maskeler 2 kısımdan oluşuyor. Üst kısmı, saça temizlendikten sonra uygulanan yoğun kür, 5 dakika bekletilip durulanıyor. Ardından, alt kısmındaki yırtılma bölgesinde bulunan durulanmayan koruyucu saç serumu kullanılıyor.

İlki, (en soldaki) "Perfect Curls" Shea Butter özlü uçuşmayı önleyici ve bukle belirginleştirici saç maskesi.Buğday ve Huş Ağacı aktif bileşenler içeriği sayesinde saçı şekillendirmeyi kolaylaştırır, uçuşmayı engeller, statik elektriği alır, bukleleri belirginleştirir yazıyor.

Ortadaki, "Intensive Renovator" Vitamin B5 özlü yapılandırıcı ve parlaklık verici saç maskesi. Ayçekirdeği yağından elde edilen aktif bileşenleri sayesinde saçı sert şampuanlardan, saç boyalarından ve UV ışınlarından derinlemesine korur. Vitamin ile zenginleştirilmiş hidrojene üzüm çekirdeği yağı ve palmiye yağı saçın yumuşaklığını ve ipeksiliğini geri kazanmasını sağlayacağı yazıyor.

Sağdaki, "Intensive Vitality & Growth" Vitamin B5 özlü yumuşaklık ve parlaklık verici saç maskesi. Zeytin yapraklarından elde edilen yaşlanma karşıtı, saç yapılandırıcı bitkisel bakım ile saça dayanıklılık ve canlılık sağlar. Vitaminler ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde saçı sert şampuanlardan, saç boyalarından ve UV ışınlarından derinlemesine koruduğu yazmakta.

Genel olarak, maskeler fena değil. Çok şey beklememek gerek. Tam orta ayarda, ne iyi ne kötü. Bol silikonlu ve anlık kurtarıcı etkiye sahipler. Bir de, farklı çeşitlerine rağmen, birbirlerinden farkı yok. Hepsi yumuşatıp, hafif parlatıyor, bu kadar.


Tek kullanımlık oluşu, alma nedenimdi. Küçük tatillerde bu tarz ürünler oldukça pratiklik sağlıyor.
Her biri 3.5 ml boyutunda olup, fiyatları 4.95 Lira idi.

1 yorum:

  1. ortadakini kullandım saç boyalarından sonra verilen kremlere çok benziyordu kokusu etkisi de uzun süreli değil ama pratik:D

    semforever-semforever.blogspot.com

    YanıtlaSil