Arama Kutusu

Dünyanın En İyi Eyelinerı


L'Oreal Paris - Super Liner (Carbon Gloss)Eyeliner sürmek zor iş, ben de yeni yeni bu yetiye ulaşıyorum. Kullanışlı ve işini iyi yapan bir likit eyeliner almak için minik bir araştırma yaptığımda, makyaj dünyasının en sevdiği 2 eyelinerdan vazgeçemediğini gördüm. Lancome Art Liner ile L'Oreal Super Liner. İlki, diğerine nazaran biraz daha pahalı ve belki biraz daha ergonomik sürümde. Ancak, L'Oreal 'in de ondan aşağı kalır yanı olmadığı, okuduğum Türk ve yabancı blog + forumlarında üstüne basa basa dile getirilmiş. Bu yüzden L'Oreal almaya karar verip, standında kendimi buldum.


Kullanmaya başladığımdan beri, çok çok memnunum. Günden güne de sevgim arttı. Çünkü süngere yakın keçe uçlu fırçası sayesinde hem kolay bir sürüm sağlıyor, hem de yapısı çok akışkan olmadığı için dağılma yapmıyor. Üstelik rengini tek sürüşte verecek kadar da siyah. Gözlere bulaşma yapmadan ister ince, ister kalın hat çekmemi sağlıyor. Döküntü yapmadan da olduğu yerde kalabildi. Kalıcı olmasının yanında, çıkarmak istediğimde makyaj çıkarıcısına direnmeden, hemen temizleniyor. Hassas göz çevremle de herhangi bir olumsuzluk/sorun yaşatmadı.

L'Oreal Super Liner Carbon Gloss , parlak ve yoğun siyahlık verişiyle aşk yaşadığım ürünlerin arasında yerini aldı. Tek olumsuz yanı, L'Oreal 'in Türkiye'deki fiyat yüksekliği.   


4 yorum:

 1. ağlayınca rakuna çevirebiliyor:))) duygusal sahnelerde kullanmayınız:)başıma geldi biliyorum...dramatik bir ayrılık sahnesiydi:p

  YanıtlaSil
 2. Adsız15/2/13

  Acaba bu ürünün fiyatı ne kadar aklınızdaysa söylerseniz çok sevinirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Watsons'tan indirim günlerinde 23 Liraydı yanılmıyorsam

   Sil