Arama Kutusu

StHerb Güneş Koruyucu Kompleks SPF 60

StHerb Güneş Koruyucu Kompleks SPF 60

Güneş ışınlarıyla oluşan hızlı ve erken cilt yaşlanmasının yaz-kış fark etmeyen sürekliliğidir. Güneş ışınlarından korunmak için sadece yaz aylarında güneşlenirken koruyucu içeren ürünleri kullanmanız yeterli olmaz. Günlük yaşamınızda da güneşe maruz olan cilt kısımlarınızı da korumanız gerekmektedir. Erken davranmanız cildinizin yaşlanma hızını ve derecesini aynı zamandagüneşin  sağlınız üzerindeki olumsuz etkilerini azaltacaktır.

StHerb Güneş Koruyucu Nano Kompleksi SPF 60 özel SPF formulü sayesinde cildi UVB ışınlarına, güneş yanığına, melasma(cilt lekeleri) ve çevre kirliliğine karşı korur. Aynı zamanda cildi PA+++ değeri ile cildi UVA ışınlarının yaratacağı erken yaşlanma ve cilt lekelerine karşı korur. Bu yumuşak krem içerisinde zenginleştirilmiş nem ajanları barındırarak, cildi korur, elastin ve kolajen yapıyı onararak cildin elastikiyetine kavuşmasına yardımcı olur, yaşlanmayı yavaşlatır.

Kimyasal olmayan StHerb güneş koruyucu krem Nano Teknoloj ile üretilmiştir. Nano Polimerler, nano partükülleri şeklinde bütün cildi kaplayarak UV ışıınlarını uzaklaştırır, Kimyasal güneş koruyucuların aksine UV ışınlarının cildi koyulaştırma özelliğine karşı korur ve ışınların temasını engeller. Su geçirmez, ciltte beyaz veya yağlı bir tabaka oluşturmaz, cildin doğal görüntüsünü değiştirmez.

Özellikler:
UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş ölçekli koruma sağlar.
Ciltteki yağ dengesini sağlayarak nemlendirir ve korur.
Erken yaşlanmaya ve cilt lekelerinin oluşumuna karşı korur.
Cildin pürüzsüz ve esnek hale gelmesine yardımcı olur.
Ciltte yağlı veya beyaz bir tabaka bırakmadan güneşin zararlı etkilerine karşı korur.
Yapışkan özelliği olmadığı için rahatlıkla temizlenebilir.
Akne oluşumuna sebebiyet vermez, aşırı beyaz görüntüyü engeller.
Bütün cilt tipleri için uygundur. Suya ve terlemeye karşı dayanıklıdır.

Kullanım Şekli;
Gündüzleri güneşe çıkmadan 15 dakika önce ince bir tabaka şeklinde yüzünüze ve boynunuza  aşağıdan yukarıya doğru  uygulayınız. En iyi sonuca ulaşmak için StHerb Melanosome Kompleks ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Perakende Fiyatı : 89.00 TL

StHerb Danışma Hattı: 212-233-3517
e-mail: bilgi@stherb.com.tr

* Basın bültenidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder