Arama Kutusu

St|Herb - Ekstra Yoğun Göğüs Serumu


Aslında göğüs kelimesinin kullanımı yanlış, göğüs anatomik olarak memelerin de dahil olduğu iç organlarla beraber olan bölgenin ismidir, memedir doğru kullanımı. Yani aslında göğüs değil, meme bakımı yapan serumdur doğrusu.

Bu ufak bilgiyi, genelde yanlış kullanıldığı için söylemek istedim. Keza bu işin kozmetiği ile uğraşanlar daha çok dikkat etmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Serumun içeriği şahane. İlk defa böyle bir ürün tecrübesi yaşayacağım, daha evvel böyle bir deneyimim olmamıştı. Ve işin en güzel tarafı, "evet sonuç bu" diyecek kadar anlamama yetecek, 100 ml 'lik devasa boyutlu bir serum oluşu.St. Herb Ekstra Yoğun Serum
Gevşek ve Sarkan göğüsler için
St|Herb Ekstra Yoğun Göğüs Serumu gelişmiş Ph dengeli ve anti oksidan formülü ile göğüs sıkılaşmasını ve dikleşmesini sağlar. Ayrıca göğüs derisini toksin maddelerden korur. Aynı zamanda oksidasyonu kararlı doğal bileşenlerden oluşan bu formül göğüs cildinin sağlıklı olmasını destekler. Göğüs cildini yeniliyerek göğsün sıkılaşmasında yardımcı olur ve büst hattının gelişimini belirginleştirir.Bu ürün sadece göğsün sıkılaşmasını ve şekillenmesini sağlar.


Etkileri
Antioksidanlar göğüs cildini korur ve gençleştirir.
Zamansız yayılmış ve sarkmış göğüsleri toparlar.
Doğal aromatik his verir.
Göğsün sıkılaşmasını ve dolgunlasmasını sağlar.
Göğüs cilidinin esneklik kazanmasını sağlar
Göğüs cildini gençleştirir, güzelleştirir ve sıkılaştırır.
Göğüs dekoltesini belirginleşitir.

Ekstra Yoğun Serumun Etkileşim Mekanizması
St|Herb Ekstra Yoğun Göğüs Serumu. Östrojen hazneleri zamana ve yasadığınız çevreye bağlı olarak göğüs hücrelerinin gelişimini sağlar. Ancak bu haznelerde tıkanıklıklar meydana gelebilir ve Fito-östrojenler ve diğer etken maddeler bu tıkanıklıkları giderir. Buna bağlı olarak ekstra yoğun göğüs serumu sağlıklı göğüs dokusu gelişimini sağlar ve çok daha sıkı ve dolgun göğüslere kavuşmanızı sağlar.


Kullanım Şekli
Sabah ve akşam olmak üzere 2 kere kullanınız. Göğsünüze 5-6 damla damlatınız ve ürün tamamen emilene kadar 3-5 dakika boyunca masaj uygulayınız.

Sitesine bakınmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz.

* Ürünler firma tarafından denemem için gönderilmiş olup, hakkında yazdıklarım tamamen kendi deneyimlerimden ibarettir.

5 yorum:

 1. cok merak ettim bunu ama :)

  YanıtlaSil
 2. Hayatımın en büyük kabusu bu zaten,kilo vermekten dolayı :( çok çaresizim,kafayı yemek üzereyim,bunu denemek isterdim ama o fiyatı görünce dünya başıma yıkıldı :( işe yarıyorsa sample bari gönderseniz denesem?

  YanıtlaSil
 3. Bakimliblog, benim de hayatımda ilk kez tecrübe edeceğim bir ürün oldu :) Aynı meraktayım

  Çokomelike, merhaba sanırım yanlış anladınız, ben üretici değilim ve sample göndermem söz konusu değil.

  YanıtlaSil
 4. Adsız24/6/12

  bende kilo alıp vermekten bu sarkma konusundan sıkıntılıyım ve bu markadan almak istiyorum fakat fiyatlar gerçekten pahalı o yüzden gerçekten işe yarıyorsa almak istiyorum sizde kulandıkça görüşlerinizi yazarsınız sevinirim.

  YanıtlaSil
 5. Elbette yazacağım görüşlerimi, Ne kadar etkili olacağını gerçekten deneyimleyip paylaşmak istiyorum :)

  YanıtlaSil