Arama Kutusu

Dermosilver Ürünleri- Sabunlar -

- Şampuanlar -

Saç Kremleri & Duş Jelleri


Dermosilver gümüş iyonlu sabun, şampuan, saç kremi ve duş jeli ilk defa merak edip deneyeceğim ürünler. Son zamanlarda, adını sıkça duyar olduğum antibakteriyellik sağlayan gümüş iyonu teknolojisi ile doğal üretilen Dermosilver ürünlerinin patentli formülasyona sahip olmaları güvenimi daha da arttırdı.

Gümüşün tedavi edici etkisi ile kalıcı sonuçlar verdiği bilgisini de eklemek isterim.Bunlardan hariç, yüksek kaliteli organik bitki özleri bulunmakta. Anti-aging etkisi ile bu bitki özleri  cilt ve saç derisindeki hücrelerde yenilenme, canlanma etkisi yaratıyor. Hücresel bozulmaların da önüne geçiyor.

Deneyimleyip gözlemlerimi paylaşacağım muhakkak. %100 Türk Mühendisliği ürünü olan Dermosilver ürünler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilrsiniz. Ayrıca, Lila Kutunun da Dermosilver hakkında bilgiler sunduğu videosunu izlemenizi tavsiye ederim.


* Ürünler firma tarafından denemem için gönderilmiş olup, hakkında yazdıklarım tamamen kendi deneyimlerimden ibarettir. Teşekkürler Dermosilver.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder