Arama Kutusu

Uygun Fiyatlı Doğal Tonlarda 4'lü Far Paleti / Deborah 'tan


Watsons alışverişlerimin birinde edindiğim, Deborah Milano 4'lü minik far paletinin renkleri, sevdiklerim arasında yer alıyor. Bronz ve kahve tonlarını göz makyajında çok seviyorum. Farların birbirleriyle renk uyumları oldukça güzel. Verdikleri renk yoğunları da gayet iyi. 1 numaralı olan en açık tonu, diğerlerine nazaran daha az renk verse de, 2 ve 3 numaralı olarak gösterdiklerim, çok başarılı. Farların sürümleri kolay, dokuları oldukça yumuşak. Kalıcılıkları ise, far bazı olmaksızın ortalama 3-4 saat diyebilirim.

Diğer paletlerinin renk verişleri nicedir bilemem ama edindiğim (02 numaralı)  "So Brown" gayet iyi. Seride toplam 8 farklı çeşidi bulunmakta.


Yanılmıyorsam, 29 Lira 'ya almıştım. Ancak Watsons stantlarında her zaman, yanında hediye ürünlerinde olduğu kampanyalar oluyor. Mesela bu ay için, 2 ürün alana ruj veya allık hediye.

Çantaya atmalık, minik ama işe yarar bir far paleti arıyorsanız, bir bakının derim. Diğer renk çeşitleri ise, şu şekilde ;3 yorum:

 1. Adsız12/6/12

  Renkler güzelmiş. Ben zaten oldum olası kahverengiye bayılırım, hele çok hafif ışıltısı da varsa...Ofis ortamınıda çok çarpıcı renkleri kullanamıyoruz malum :)
  Güzel günlerde kullanman dileğiyle...

  YanıtlaSil
 2. yıldız13/6/12

  Farlarını bilmem ama rıjları çok başarılı.yeni çıkardığı serinin rujlarından tanıtırsanız çok sevinirim:)

  YanıtlaSil
 3. Mor Rimel, aynı fikirdeyim, teşekkür ederim :)

  Yıldız, maalesef o dediklerinden haberdar değilim. Edinirsem mutlaka yazarım =)

  YanıtlaSil