Arama Kutusu

Bitenler Kulübü #12

bitenler-kulubuBitenler Kulubu 'mde Bu Sefer ;

1) Plus + White - Coffee Drinkers' Whitening Toothpaste : Kahve içenlere özel, diş sararmalarını yok ettiği iddiasını sunan bir diş macunu. Bana sıradan bir diş macunundan farklı bir etki sunmadı. Kötü değil, iyi de değil. Vasat kalitede idare eden ve bir daha alacağımı sanmadığım bir diş macunu olarak, bitti gitti.


2) Goldwell - Curly Twist Conditioner : Bukle belirgenleştirici bir saç kremi. Genel olarak memnunum fakat Goldwell uzun süreli kullanımda hafif bir saç dökme problemi yaptığını deneyimlediğim için ara ara kullanıyorum, bitirir bitirmez yenilemiyorum fakat saç şekillendirmedeki etkisini sevdiğim için, aralarda mutlaka temin ediyorum.


3) Adidas - Full Vitality Shower Gel : Bir hayli önceden aldığım Adidas'ın bu duş jeli, nihayet bitebildi. Kokusu fazla yoğun. Sportif bir koku var, fena da sayılmaz.  Aynı şekilde içeriği de pek iyi sayılmaz. Sodium Laureth Sulphate içeriğinin en başında olduğunu, bol paraben ihtiva ettiğini hatırlatmak isterim. Fazla beğendiğim bir jel olmadı, marketlerde satılan herhangi bir duş jelinden çok da farkı yok.


4) Diadermine - Temizleme Köpüğü : Pembe ambalajdaki köpük temizleyicinin, her ne kadar üzerindeki etiketi soyulmuş olsa da, kuru ve hassas ciltlere özel olduğu hatrımda. Benden ziyade kardeşim için almıştık. Kuru ve hassas ciltli olan kendisi, fazla beğenemedi. Hatta daha fazla kurutup alerjik reaksiyona da sebep olduğunu eklemem gerekir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder