Arama Kutusu

Bioder İnceltici ve Sıkılaştırıcı Konsantre Jel


Selülitsiz bir yaz geçirmek için daha yoğun spor yapmaya başladığım gibi, seçtiğim bol lifli beslenme tarzını görev bilinciyle yerine getirmeye de gayret ediyorum. Elbette onca içtiğim kalori yüklü kahveleri, bol mineralli sularla değiştirmem ilk attığım adımdı. Spor demişken, Wii Fit Plus ile aramızdan su sızmıyor. Eğlenceli sporumu buldum ben, darısı bulmayanların başına. Dans oyununu da edindim ki oh miss. Meğer bunca zamandır, spora olan soğukluğum, tam olarak keyif aldığımı keşfetmeyişimdenmiş. (Wii Fit Plus incelememi okumak isterseniz, şuracıktaki linke bakınabilirsiniz)

Bütün bunların yanı sıra, bu uğraşımı destekler nitelikte olan Bioder 'in inceltici ve sıkılaştırıcı jelinin katacaklarını şimdiden merak eder oldum. Yaz mevsimine sayılı gün kaldı kalmasına ama benim için yaz ancak Temmuz'dan sonra başlıyor. O vakite kadar da bu jeli kullanıp, ne derece etkisini göreceğime dair daha net fikrim olacak eminim ki. Ancak, düzenli olarak 3 ay kullanılması gerektiği yazıyor. Bu demek oluyor ki, en doğru yanıtını Ağustos ayının sonunda verebileceğim.


İçeriğinde merakımı en cezbeden "kiraz sapı özü" bulunuyor oluşu oldu. Televizyon programlarını 2. muayenehane olarak gören doktorlarımız, pek bir öneriyor kiraz sapını,oralardan duymuşluğum var.Bu üründe inceltici olarak görev yapması, merak uyandırdı bende. Bakalım sonuçlar nasıl olacak?

* * * * * *
Kullanımına dair notlar ise şu şekilde ;

* Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanılır. 
* Yağların depolandığı ve selülit görüntüsünün oluştuğu kol, bel, kalça, basen ve bacak 
bölgelerine dairesel masaj hareketleriyle uygulanır.
* Düzenli olarak 3 ay boyunca kullanılması tavsiye edilir.
* Leke bırakmaz. 

* * * * * *
200 Ml boyuntundaki tüp ambalajının fiyatı ise 59 Lira
Ayrıca sitesindeki e-shop bölümünden de temini mümkün

GÜNCELLEME :  Sonuç


Mayıs ayında yazısını yazdığım ve neticesini Ağustos ayında alacağımı belirttiğim, Bioder İnceltici Jel'ini düzenli olarak kullandım ve biraz gecikmeli de olsa sonucunu söyleyebilirim artık. Kullanımını belirtilen şekilde uygulamama rağmen 3 aylık süre zarfında etkisini fark edilir oranda gördüğümü, ne yazık ki söyleyemem.

Tamamen etkisiz mi? Bir nebze etkisini gördüm, ama fazlasını değil. Düzenli yapılan egzersizlerin ve bedene bol su ile sebze takviyesinin  incelme ve sıkılaşmada çok daha etkili olduğu bir gerçek. Ne yazık ki kozmetiksel destek, bu anlamda fazla kalıcı çözümler getirememekte. Bu sıkılaştırıcı jel, sıfır etkisiz bir ürün değil, fakat beklentilerinizi minimum tutarsanız, hayal kırıklığını o kadar az yaşarsınız bana kalırsa..


* Basın Ürünüdür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder