Arama Kutusu

Saru Organik - BeSave Duş JeliGünümüzde pek çok kozmetik ve bakım ürünlerinde yer almayı kendine pay biçen paraben, talc, pretrokimyasallar ve koruyucu gibi zararlıları içermeden, doğaya zarar vermeden ve de sertifikalı organik ürünlerle zengin içeriğe sahip olan Saru Organik, bünyesinde pek çok marka barındıran bir firma.

Her "organik" yazan kozmetik ürünü, organik midir? Hayır, Sadece "organik" ibaresi bulundurması onun doğallığını simgelemez. Önemli olan, dünyada organik ürün standartları kabul görmüş USDA, ECOCERT, COSMEBIO, IMO, ICEA gibi firmaların sertfikalarına nail olmuş firmalar arasına girebilmektir. La Clarée, BeSave! , Zuii Organic, Ciel D’Azur ve Erbaviva markaları ile pek çok çeşit sunan Saru Organik paketinden çıkan ve beni en çok şaşırtan ise "Organik Yaşam Pasaportu" oldu :)BeSave organik rahatlatıcı duş jelinin rahatlatıcı, nemlendirici, yumuşatıcı özelliği bulunuyor. İçeriğindeki parfüm dahi %100 natürel. Zengin içeriğinde beni en çok sevindiren Shea yağı oldu. İnanılmaz nemlendirme sağlıyor. Sentelik parfüm, Paraben, Silikon, GMO, ALS (Ammonium Lauryl Sulfate) ve SLS (Sodium Lauryl Sulfate) içermiyor. Eee daha n'olsun? Çok beğendim. 

Eğer benim gibi, doğal ürünlere merakınız varsa, mutlaka sitelerine göz atın derim. Üstelik online alışveriş yapma imkanı da sunuluyor. 

Ulaşabileceğiniz internet sitesi, http://www.saru.com.tr/
* Basın Ürünüdür.

4 yorum:

 1. Adsız28/4/12

  pasaport çok iyiymiş ya :)))

  YanıtlaSil
 2. pinar28/4/12

  çok ilgimi çekti ama biraz pahalıca ya :(

  YanıtlaSil
 3. Adsız, evet hoş olmuş :)

  Pinaar, pahalı ama kullanınca nasıl muhteşem olduğunu anlıyorsun. Elimdeki bitince alabilirim bile :D

  YanıtlaSil