Arama Kutusu

Fresh Line - Circe

fresh line

Circe, uzun saçları, güzel sesi, cazibesiyle erkekleri kendine aşık edip, şatosunda ziyafet verip altın kadehlerle onları ağırladıktan sonra sihirli sopasıyla erkekleri domuza çevirerek ahırında besleyen,  Yunan mitolojisindeki en güçlü kadın büyücüdür. Yarı tanrısal bir gücü ve inanılmaz bir cezbediciliği vardır. (Uludağ sözlük'ten)

Fresh Line markası, bir Yunan markası. Ürünlerine de Yunan tanrıları ve tanrıçalarından esinlenerek isimler koyuyor. İşte bu güçlü egzotik krem de Circe 'den esinlenilmiş.

Fresh Line, Fresh Line, Fresh Line = Aşk , Aşk, Aşk desem abartmam. Severek kullandığım sabunlarından buradaki  yazımda bahsetmiştim. Organik ürünleriyle zararlı kimyasalları barındırmayan, bir yandan da kokularıyla da beni mest eden, karşı koyamadığım bir marka.

Fresh Line,vucut bakimi

Bu vücut kremine de sahip olduğumdan beri, resmen kullanmaya kıyamayacak kadar seviyorum. Aromaterapi vücut kreminin o mis gibi kokusu bir yana, etkisi de muazam. Yumuşacık ve neme doymuş bir cilte sahip olmanızı sağlıyor. İçerisinde pek çok besleyici yağ bulunuyor. Özellikle kış zamanı kullandım ve gün boyunca hem kokusu sizi bırakmıyor hem de sağladığı yumuşaklık hissi tek kelime ile muhteşem. Yani "-mış gibi" etki bırakan vücut kremlerinden biri değil.


Kokusu yoğunca ve haliyle kalıcı. O egzotik kokusunu o kadar seviyorum ki, bu serinin diğer ürünlerini de almak için can atıyorum. Yasemin, gül ve ylang-ylang yağları ile başımı döndüren egzotik Circe vücut kreminin %70i organik. Fresh Line ürünlerinin birazcık pahalı olması ve her yerde satılmaması tek eksi yanı. Bu vücut kremini indirimle 70 Lira civarında aldığımı hatırlıyorum.

"...antik Yunan çağlarının aromaterapi bilgileri sayesinde toprak ve doğadan gelen taze, organik ve güvenilir içeriklerle geliştirilen eşsiz etkili kozmetik ürünler..."


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder