Arama Kutusu

Erkeklere Özel Bakım #4 - Tıraş Fırçası

Erkeklere Ozel - Tiras Fircasi
Erkeklere Özel - Tıraş Fırçası

"Tıraş fırçasının önemi ve kalitesi, var olanın daha iyisi alınınca hissettiriyor kendisini." dedi hediye ettiğim kişi. Tıraş esnasında suyu fırçadan hemen salmadığını ve bu da daha iyi köpürmesini sağladığını ekledi. The Body Shop 'ta gezinirken dikkatimi çeken bu tahta tıraş fırçasını hediye olarak aldığım kişi pek memnun kaldı.Erkeklere Ozel - Tiras Fircasi
Erkeklere Özel - Tıraş Fırçası

Elbette tıraş ürünleri de, köpürüp/köpürmemesinde etkili olmasına etkili lakin sonuçta tıraş kremleri/jelleri sürekli değişebilir ürünlerdir, fırçayı ise gün aşırı değiştiremezsin. O yüzden de güzel bir tıraş fırçası edinmeli er kişi.


Ve küçük bir not: Traş değil, tıraştır doğrusu. The Body Shop bile yanlış yazmış. Hem mağazada, hem internet sitesinde. 3 yorum:

 1. Adsız26/2/14

  bu fırça sentetik kıllardan yapılmış çok az su tutuyor ve performansı çok düşük. yakın ve rahat tıraşın sırrı jilette değil fırçadadır. size tavsiyem simpson chubby hediye edin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, bu yazıyı 2 yıl önce yazmıştım :) Bir sonraki hediyemde "Simpson Chubby" fırçalarına bakınacağım muhakkak, öneriniz için çok teşekkür ederim :)

   Sil