Arama Kutusu

Babalar Günü Hediyem : ModaElinizde.Com Alışverişim

moda-elinizde-com-alisverisim

moda-elinizde-com-alisverisi

ModaElinizde Online Alışverişim

MarkMost yeni keşfettiğim, ücretsiz alışveriş kuponlarının dağıltıldığı bir site. Bir çok fırsat sitesinden farklı olarak, sunduğu fırsatları parayla değil, bedel ödemeden kuponlara sahip olmanızı sağlıyor.


Bu sayede ModaElinizde adlı site için 20 Liralık kupon alıp, D'S Damat erkek gömleklerini hediye olarak satın aldım. Zaten erkek gömleklerinde hali hazırda hatrı sayılır bir indirim varken bu kupon ile bir hayli uyguna gelmiş oldu. Kargo ücreti 4.5 Lira idi. Kargo firmasını her ne kadar tercihinize sunulup seçme kısmı olsa da, seçtiğim kargo ile gelmedi ne yazık ki. Her iki gömleğin toplam fiyatı kargo dahil 64 Lira'ya geldi. Aslında bu 2. alışverişim aynı siteden. Daha önceden de (blogum henüz yokken) Adidas spor ayakkabısını çok uygun fiyata almıştım,  her 2 alışverişimde de güvenimi kazanan bir site oldu. ORKA Group'a ait bir site, araştırdığımda Damat'a ait olduğunu gördüm. Yani son derece güvenilir.


Pelit Pastanesi'nden de küçük bir sürpriz eklemişler kutunun içerisine. Doğrusu bu tatlı sürpriz çok hoşuma gitti. Kargo firmasını Aras seçtiğim halde Ups ile geldi ve bunun bilgilendirmesi yapılmaması tek olumsuz yan oldu. Bunun haricinde, hızı mükemmel, ürün mükemmel, fiyat güzel. Yaşanan küçük aksiliği, çikolatanın tatlılığı unutturdu doğrusu.

2 yorum:

  1. cıkolata surprızlerıde cok guzelmıs :) ıyı gunlerde kullanın:)

    YanıtlaSil
  2. Ah teşekkür ederim :)

    YanıtlaSil