Arama Kutusu

Flormar - Supershine Lipgloss 124

flormar-supershine-lipgloss-124
flormar-supershine-lipgloss-124

Flormar ile aramın pek olduğu söylenemez. Bir çok kişinin aksine ürünlerinin kalitesini çok sevmediğim gibi, kalitesine nazaran da pahalı buluyorum. Fakat bu lipgloss aldığım dönem hep kullandığım makyaj ürünlerimden biri olmuştu. Alalı 1 ay olmasına rağmen, kokusu ve yapısı değişti biraz. Bu nedenle artık kullanmakta zorluk yaşıyorum. (Hatta kullanamıyorum)


swatches-flormar-supershine-lipgloss-124
swatches-flormar-supershine-lipgloss-124
Rengi günlük makyaja çok uygun. Dudak rengi ile yavruağzı arasında ve bol simli. Yanar döner renkerleri olan simleri ilk sürümde hoş gözükse de, bana fazlaca geliyor. Özellikle lipgloss dudakta silinmeye başladığında durum biraz daha kötüleşiyor. Çünkü simleri hala sizinle kalmakta inatçı. Yapısı ise, hafif yapıda bir lipgloss değil. Ağırca, belki bu içeriğinde bulunan yağlar yüzündendir, bilemiyorum. Fakat nemlendiriyor. Dudakları yumuşacık yapması hoş olsa da ağırlaşan yapısıyla dudakta net olarak hissedebiliyorsunuz. Aplikatörü basit yapılı. Fakat iş görüyor yine de.

flormar-supershine-lipgloss-serisi
flormar-supershine-lipgloss-serisi
(Sitelerindeki renk skalası)
- 124 numaralı olanı çerçeve içine aldım -


Yapış yapış mı? Kısmen. Daha ağır lipglosslar da gördüm , yine de ağıra kaçan bir havası olduğunu hissettiriyor gün boyu. Fakat ben hem çok hafif yapıda, hem de kalıcı bir lipgloss ile henüz tanışmadım, bunu da hatırlatmakta fayda var.


Bu lipgloss'u Flormar Kioskların birinden 15 Lira'ya edinmiştim (online olarak da satın alabilirsiniz sitesinden), alalı çok süre geçmemesine rağmen bendekinin kokusu ağırlaştı. Kokusuz olsa daha tercih edilebilir kılardı kendini. Diğer renk tonlarını almayı düşünmüyorum.


2 yorum:

  1. lipglosslara hala elim gitse de şu ara en sevdiğim şeyi söyleyeyim.. flormarın mat rujları var, onun mercan renklerinden bir tane edindim.. önce dudağıma nivea'nın sos'ini sürüyorum, bayağı yarı şeffaf bir beyaz bildiğin, sonra parmağımı mat ruja sürüyorum azıcııık, alt ve üst dudağımın orta kısımlarına yediriyorum bu eser miktarda rengi ve voillaa!! (mac'in tüyolarından edindim bu arada bunu) daha da dolgun olsun dersen dudakların tam ortalarına bir pıt da parlatıcı... tamaam! bahar geldi, bir iki pırıltı ister şimdi değil mi ;)

    decodeniquo.blogspot.com

    YanıtlaSil