Arama Kutusu

Kore Ürünü Saç Serumu: Pure Beauty Hair Care Oil

pure beauty kullananlar

Pure Beauty Hair Care Oil


Saç SerumuWatsons sayesinde keşfedip tanıdığım ve aldığım Kore ürünü olan Pure Beauty markasına ait, Japon Gülü (Kamelya) tohumu yağı ile zenginleştirilmiş saça nem ve parlaklık katarak güçlendirmeyi hedefleyen bir saç bakım yağı bu ürün.

Pompalı bir şişesi var. Hijyenik açıdan bu son derece güzel. Fotoğrafta ışık yansımasından dolayı pek fark edilemese de, koyu renk şişesine rağmen, şeffaf bir ambalaja sahip. Böylece her kullanımdan sonra ne kadar kaldığını görebiliyorsunuz. (Her ürün keşke böyle pompalı ve içinden kalanı gösteren cinsten olsa)

Hafif bir kokusu var, ağır değil. Kokusunun ise bir özelliği yok, bildik saç bakım ürünlerinin kokusu. Uygulaması kolay. Hatta öyle ki elinize bir miktar alıp saçlarınıza uyguladığınızda elinizi vıcık vıcık etmiyor.

Saçları ağırlaştırmıyor ilk zaman. Ancak ne yazık ki, gün içinde ağırlaştığını (çok olmamakla beraber) hissedebiliyorsunuz. Saçları nemlendiriyor, yumuşatıyor, kabarmasını önlüyor ve biraz da şekillendiriyor. Arkasında yazılan kullanım şekillerinde 3 farklı yol önerilmiş. İlki şampuan öncesi bakım, ikincisi şampuan sonrası bakım metodu, en son olarak da saçları şekillendirmek üzere.

Neticeye gelecek olursam da, hayatımın saç bakımı ürünü olamadı. Fakat yine de tekrardan alınmayacak kadar kötü değil. Sürekli yenilediklerimin arasına giremese de, ara ara farkını hissedebileceğim ürün kıvamında. Daha önce bahsini ettiğim Organix Hindistan Cevizli Serum hala favorim.


Boyutu 60 ml, Kore ürünü ve fiyatı ise çok hatırlamamakla beraber 15-20 Lira arası diye aklımda kalmış. Fakat, Watsons ürünlerinde sıklıkla kampanya/indirim yapan bir firma. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder