Arama Kutusu

Bitenler Kulübü #7

bitenler-kulubu

Bitenler Kulübü 'mde Bu Sefer ;

1) NYX Eye&Lip Makeup Remover : İlkin sevsem de göz çevremi kuruttuğunu zamanla fark ettiğim bir göz makyaj çıkarıcısı. İki fazlı olup şişenin yarısı beyaz renkte, yarısı da mavi idi. Epeydir benimle. Çünkü aramız pek iyi değildi. Kullandığım zaman göz çevremi kurutup bir de bu yetmezmiş gibi, belli belirsiz beyazlık bırakıyordu. Bu yüzden göz çevreme kullanmamaya çalıştım. Kurutmasına rağmen içeriğindeki yağ oranı da fazla.Tuhaf! Aldığım zamanki yazım için tıklayabilirsiniz.


2) Live Clean - Argan Oil Şampuan : Live Clean'kolik olma yolunda ilerliyorum resmen! Bu şampuanı da sevdim. Çevremde memnun olmayan arkadaşlarımı görünce alıp almama arasında kararsız kaldım ama denemek için heveslenmiştim bir kere. İyi ki de edinmişim, zira saç tipimle çok uyuştu. Watsons'tan almıştım. Severek bitirdim. Saçlara mucize etkisi bir anda yok ama bir anda etki eden şampuanların silikonlardan ibaret olduğu düşünülürse, içerik olarak tekrar alabilinecek kadar da iyi kalitede. Organik sertifikalı ve en önemlisi de içeriğinde SLS yok. Çok memnun kaldım.


3) The Body Shop - Çilekli Vücut Spreyi : Uzuuuunca bir süredir benimle olan birlikteliğine, en nihayetinde son veren, verirken de etiketini bir kenara savuran ürün. Kokusunu yapay bulduğum için kullanmayıp, "gölge etme başka ihsan istemem" nidasıyla çekmecenin en dip köşelerine atılmıştı. Kanıksanmış yerinden usulca çıkarılıp oda spreyi yapılarak canına kıyıldı. Hâlâ bu ürün TBS raflarında yer ediniyor mu bilemem ama ben zerre kadar sevmedim.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder