Arama Kutusu

Biotherm Aquasource Nemlendirici

aquasource

Biotherm Aquasource Biosensitive Rich


Biotherm Ürünleri
Biotherm Aquasource Nemlendirici

Kuru/Çok kuru ciltlere özel olan "Biotherm Aquasource Biosensitive Rich" nemlendirici kremi, kışın çatır çatır kuruyan karma cildime ilaç vazifesi gördüğü için, vazgeçilmezlerimin arasında. Her bitişinde yenilemem gerekenlerden biri oldu adeta.


Kuru ciltlere özgü olduğu için haliyle yapısı ağırca. Cildimin kuruyan dönemi haricinde kullandığım söylenemez.Ancak bu kremin sevdiğim en güzel yanı, kuruyan kısımlara içerdiği Omega yağlarının yanı sıra gerçek bir nemlendirme özelliği de sunuyor olması.


Cildimi yatıştırıcı/rahatlatıcı bir yanı da var. Biotherm'in aquasource serisindeki termal su formülünün ne kadar etkili olduğunu bilemem ancak bu nemlendiriciyi kışın kuruyan cildime düzenli olarak kullandığımda gözle görülür bir fark sağladığı bir gerçek. Hatta dikkat ettiğim bir nokta ise, ne zaman bu kremi düzenli kullansam, cildimle ilgili övgüler alıyorum.


Elbette cildin güzelliği beslenme+sporun kattığı sağlık başka ancak kozmetik açısından "En İyiler" nedir denilirse, bu kremi gözüm kapalı listeye alırım. Alkol,boya ve parfüm içermiyor. Verdiği kadife ve esneklik hissini seviyorum. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder