Arama Kutusu

İştah Açan Meyveli Vücut Kremi! Rossman Wellness Beauty

rossmann ürünleri
Resim yazısı ekle

Rossmann Wellness Beauty Mandarine Joghurt Körperbutter

Vücut Kremi
Rossmann mağazalarında gezinirken, kokusuyla dikkatimi çeken Wellness Beauty markasının bu harika kokulu vücut kremini "iyi ki almışım" dediğim oldu.

Kesinlikle bir krem canavarıyım! O kadar fazla kreme sahibim ki, gün geçtikçe artan sayısı ile bu aşkın nereye varacağı konusuna muktedir değilim. Kiminin kokusu, kiminin yapısı vazgeçilmezlerimin içinde. Rossmann mağazasından aldığım bu harika vücut kremi de, kokusu ile beni büyüleyenler arasında.

O kadar iştah açan bir kokusu var ki! Rossmann raflarında gezinirken dikkatimi çektiğinde nereden bilebilirdim bu denli hoşuma gidip vazgeçilmezlerimin arasında yerini alacak. Lezziz kokusu sanki kremalı meyveli pasta gibi. Çok da yoğun ve kalıcı bir kokusu var. Ne zaman bu kremi kullansam, "ya bir pasta kokusu geldi burnuma, mis gibi" veya "ooo bu tropik koku da nedir böyle" duyumlarını çok sık alıyorum. 

rossmann ürünleri

Kokusunun kalıcı olmasının yanında, sevdiğim tarz da olunca, hakikatle en beğendiğim vücut bakım ürünlerimin başında yerini aldı. Yapısına gelecek olursam, buram buram yağ olan ağır bir krem değil ki genelde "body butter" ürünler biraz ağıra yakın kıvamdadır. Böyle olmaması iyi bir özellik ancak yeteri kadar yumuşacık bir ten bırakmıyor düzenli kullanımında dahi veya benim beklentilerim bir "body butter"dan çok daha yüksek. Fakat cilt emilimi kolay. İçeriğine bakınınca da farkettim ki Alkol en baş sırada. Kış mevsimine çok uyan bir forma sahip olmadığı kanısındayım. (Diğer zararlı içerikler de mevcut, organik bir ürün değil) Hassas ve kuru ciltlerin kurtaracası olamayacağı aşikar fakat ilerleyen mevsimlerde daha işe yarar olacağını düşünüyorum. 

rossmann ürünleri

Yoğurt & Mandalina kokusuna karşı benim gibi özel bir sevginiz var ise, mutlaka deneyin derim. Yoğurt kokusu, biraz krema gibi tatlı kokuyor. Meyveli pasta havası estiren bu krem, sadece 5 Lira 'ya edinmiştim. Fiyatlarının artıp artmadığını bilmiyorum ancak en kısa sürede daha çok alıp depolama niyetindeyim. Rossmann mağazalarından her an bulabilirsiniz. 

Yummy!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder