Arama Kutusu

Yves Rocher Bakım Ürünleri Alışverişim

Yves Rocher Bakım Ürünleri Alışverişim


yves-rocher-bakim-urunleri-alisverisim
Yves Rocher Bakım Ürünleri Alışverişim

Yves Rocher alışverişimle birlikte edindiğim ürünleri kullanmaya başladıkça, sevdiğim markalardan biri olma yolunda yavaş yavaş ilerliyor. Evet, içerikleri vitrin sergisinde göründüğü kadar "doğal" değil ama, ürünlerini kullandıkça daha bir sever hale geldim. Daha pek çok merak ettiğim ürün var ama ikinci alışverişimde şimdilik bunları aldım.Fotoğrafta görülen, en soldaki minik olan, artık sıklıkla kullandığım ürünlerden biri olan, Kayısı çekirdeği özlü peeling. Hassas cildimi yumuşacık yapıp, kirden güzelce arındırıyor. Fiyatı 12.90 ve 50 ml boyunda.


"Peeling Netteté Végétale"  ismindeki diğer bir ürün, (kayısı özlü peelingin yanındaki), YvesRocher kartıyla 2. kez alışveriş yaptığım için, hediye olarak verildi. Bu tahıllı peelingi çok sevdiğimi söyleyemem. Bilhassa gidip para ile satın alacağım türden bir etkisi olmadı. Ancak satış fiyatı 25 Lira. Bu fiyattaki bir ürünün, tam boy olarak hediye edilmesi, ayrı bir güzellik. Bunu es geçmemek gerek.


yves-rocher-yuz-temizleme-jeli-kullananlar
yves rocher yuz temizleme jeli

yves-rocher-yuz-temizleme-jeli-kullananlar
yves rocher yuz temizleme jeli içerik

Diğer bir ürün ise,  "Yves Rocher Pure Calmille" serisine ait, bir yüz yıkama jeli. Sade olan ambalajı ferahlık hissi veriyor resmen, bu yönünü sevdim. İşlev kısmına gelecek olursak, satış elemanı bana bu ürünün en çok satanlardan biri, "hatta ta kendisi!" olduğunu söyledi. Hafif yapıda olup, hassas ciltle herhangi bir olumsuz intiba bırakmadan görevini yapıyor. Buraya kadar güzel ama eğer benim gibi karmaya dönük bir cildiniz var ise, temizliğinden çok memnun kalmayacağınız aşikar. Kuruya dönük cilde sahip kardeşime verdim, bayıla bayıla kullandığını söylüyor. Ürünün fiyatı 17.90 Lira ve 200 ml boyunda.


yves-rocher-duş-jelleri-kullananlar
yves rocher duş jelleri

Yeşil ve kahverengi olan güzellikler ise, duş jelleri. Her ikisi de "Yves Rocher Jardin Du Monde" serisine ait. Yeşil olan "Yves Rocher Meksika Aloe Vera Otlu ". Kokusu o kadar ferah ve iç açıcı ki, tazecik güne başlamamı sağlıyor.


Diğer ise, kokusuna esas bayıldığım ve öldüğüm (abartısız),  "Brezilya Kahve Çekirdeği" kokulu duş jeli. Eğer benim gibi bir kahvekolik iseniz, eminim ki duş alırken bu kadar eğlenceli bir koku sizi güne mutlu başlatacaktır. Kokusu tam bir kahve çekirdeği değil aslında, nasıl desem, yumuşak bir Cafe Latte aroması gibi.


Fiyatları, 9.90 Lira ve 200 ml boyutundalar. Her iki duş jelinin de yapısını beğendim, çok çok iyi değiller ama ara ara alınması iyi olurgillerden :)yves-rocher-hammam-vucut-bakim-peeling-kullananlar
yves rocher hammam vücut bakım peeling

yves-rocher-hammam-vucut-bakim-peeling-kullananlar
yves rocher hammam vücut bakım peeling

En sondaki assolistimiz ise, "Yves Rocher Tradition de Hammam" serisine ait bir vücut peelingi. İçeriğinde, son zamanlarda pek revaçta olan ve benim de sevdiğim "Argan yağı" var. Ama esas sevdiğim yani ise, kil içerikli olması. Vücut peelingi oldukça iyi yapıda. Hatta bittiğinde, kesin yenilemek gerek. Yumuşacık bir vücuda imza atışını sevdim.


yves-rocher-hammam-vucut-bakim-peeling-kullananlar
yves rocher hammam vucut bakim peeling icerik

Ambalajı kavanoz içinde ve ürünün boyutu 150 ml. Fiyatı ise 39.90 Lira. Tüm aldığım cilt bakım ürünlerinde (yanılmıyorsam) %10 indirim yapıldı YvesRocher karta yönelik. Eh, bu da iyi.


2 yorum:

  1. hepsi de güzel duruyor,gülegüle kullan :)

    YanıtlaSil
  2. Adsız25/11/11

    Excellent post. You must continue to offer excellent resources and content like you have been offering

    YanıtlaSil