Arama Kutusu

En İyi Tırnak Sertleştirici - Çivi Gibi Tırnaklar!

tirnak-sertlestirici
natures-plus-tırnak-sertlestirici


Nature's Plus


Nail Strengthener
Tırnak Sertleştirici
Hayatımda gördüğüm, en en en iyi tırnak sertleştirici! Pek çok yerli / yabancı markanın, tırnak ürününü kullandım ama hiçbiri bu denli tırnaklarıma iyi gelmedi.


Tırnak sertleştiriciler, özellikle de güçsüz yapıdaki tırnaklara çok iyi gelmesinin yanında, bir oje canavarı iseniz (benim gibi), tırnakların zamanla zayıflamasını önleyen tırnak bakım ürünleridir. Fakat pek çok markadan bu tarz ürünleri denediğim halde, iyi mi kötü mü pek bir şey anlayamıyordum. Çünkü etkisi neredeyse yok gibi oluyordu. Cüzi bir iyileştirme sağlayıp, beklentimi karşılamadığı için, biraz da paramı çöpe atmakla eşdeğerdi resmen. Ama bu ürün başka, hatta bambaşka. 


Vakti zamanında iherb sitesinden almıştım. Aldığım zamanki fiyatı 6$ idi. Saç bakım ürünlerimi yaptığım alışverişte, çok ümitli olarak eklememiştim bu ürünü. Nereden bilebilirdim ki hayatımın ürünüyle tanışacağım ve ben tanıştıktan sonra ülkemize yurt dışı kozmetik alışveriş yasağı gelecek !? 


tirnak-sertlestirici
natures-plus-tırnak-sertlestirici

Tırnağınıza sürer sürmez, tırnağınız tarafından emiliyor ve nasıl desem, tırnağınızın altına kadar işlediğini çok iyi hissediyorsunuz. Emilmesinin ardından ne parlaklık ne matlık, görünüm anlamında değişen bir şey yok. Yani tırnak bakımına düşkün erkekler de pek tabii rahatlıkla kullanabilir.


Ben gece yatmadan evvel sürüyorum genelde. Düzenli kullanmak bir yana, 2-3 gün içinde bile çivi gibi oluyor. İçeriği de doğal. Tek üzüldüğüm tarafı, ürünün boyutu. Çünkü çok ufak ve su gibi gidiyor mübarek. Ben kendime sadece 2 tane almıştım ve cimri kullana kullana son kalan yarıda şu anda. Tırnak sertleştiricinin boyutu, 0.25 oz. (7.4 ml)


Natures plus nail strengthener ingredients
natures-plus-ingredients
natures-plus-nail-strengthener-ingredients

Şimdiden yurtdışına giden arkadaşlarımdan/akrabalarımdan alacaklar listesine bu güzelliği de ekledim. Eğer  yurtdışında yaşıyor veya oradan getirtme ihtimaliniz varsa mutlaka deneyin derim! Ve bu arada, kozmetik yasağı ile birlikte, 2012 'ye ramak kala, 90 yıllarına geri dönüşümüze, içmek gerekir. Yurtdışından gelen akrabaların valiz valiz, ucuz ve kaliteli ürünler getirmesi, şimdilerde komik nostalji olsa da, ağlancak halimize gülmek resmen trajikomik! 90'lı yıllar demişken, Yonca Evcimik gelsin, Aboneyim Abone ♪♫

2 yorum:

  1. Bu urune cok ihtiyacimvar nerden bulabilirim

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba, konu da yazdığım gibi iherb sitesinden aldım. Türkiye'de hiç denk gelmedim ne yazık ki, eğer yurt dışı bir adres gösterebilirseniz almanızı tavsiye ederim

      Sil