Arama Kutusu

Cilt Beyazlatıcı Kremler İşe Yarıyor mu ?


lancome-beyazlatici-krem-kullananlar
lancome-beyazlatici-krem

Cilt Beyazlatıcı Krem İşe Yarıyor mu?


İkili paket halinde satılan Lancome Benzersiz Beyazlık Nemlendirici Kremleri çok beğendim. Hafif bir kokusu var. Çok rahatsız etmeyen ama birazcık kozmetik kokan bir koku. En güzel yanı minicik olmaları. Tam çantaya atmalık. Gün içinde çok pratik oluyor.


GN-WHITE sistemi ile melanin üretimini durdurucu olarak formüle edilmiş kremi uzun süre kullandım. Ancak ben beyaz tenliyim. Beyazlatıcı etkisini fark edemedim, nemlendirmesini ise sevdim. Bu tarz beyazlatıcı kremler, içerdikleri formüllerin sağladığı aydınlanmayı yaşıyorsunuz sadece. Uzun vadeli, kalıcı bir etkisi yok. Fakat ben bu kremi ne zaman kullansam, cildin çok hoş gözüküyor bugün iltifatını aldım. Beyazlatma yönü, çok başarılı ve kalıcı sayılmasa da muadil kremlerin 1-2 tık üstünde diyebilirim. Bir de verdiği yumuşacık hissi gayet güzel.


Blanc Expert Ultimate Whitening Hydrating Cream Duo Pack, gibi uzun bir ismi olan bu ikili kremin iddia ettiği etkiyi çok gördüğümü söyleyemem, her ne kadar rakiplerine göre biraz daha başarılı sayılsa da bu anlamda çok beklentim olmadığı için hayal kırıklığına uğramadım, benim asıl hoşuma giden nemlendirme derecesi oldu. Kokusu da ayrı hoş. Normal ve normalden kuruya dönük ciltlerin her mevsim, benim gib kurumaya dönen karma ciltlerin sadece kış zamanları kullanabileceği ama yağlı ciltlerin asla yaklaşmaması gereken bir nemlendirici krem olduğunu eklemeliyim.


lancome-beyazlatici-krem-kullananlar
lancome-beyazlatici-krem

2 yorum:

  1. beyazlatıcı bir krem arıyordum ben de,çilekten almasam da tekin acardan alabilirim;çok da pahalı değil ne de olsa :) umarım beyazlatıcı etkisi bende belli olur:D

    YanıtlaSil
  2. prettyflowery, ben beyazlatmasını anlayamadım. Dilersen almadan önce sıkı bir araştır derim netten :) Yanıltıcı olmasını istemem.

    YanıtlaSil